26/9
Lustre a lampy IKEA do obývacej izby

Lustre a lampy IKEA do obývacej izby

26. září 2012 v 07.00 , Obývacie izby , Svietidlá

Sponzorované odkazy

Osvetlenie patrí k základnému vybaveniu každej izby už po viac ako 400 rokov. Správny výber svietidiel dokáže v izbe vytvoriť správnu harmóniu a atmosféru, vďaka ktorej môžete žiť plnohodnotný život. Zle osvietené miestnosti môžu mať veľký vplyv na psychiku a zdravie človeka.

Kvalitné, dizajnové, ale zároveň cenovo primerané osvetlenie môžete zakúpiť vo švédskych obchodných domoch IKEA. Obzrite si lustre a lampy do obývačky, ktorých ponuka je naozaj široká, od jednoduchých bodových svetiel až po dizajnové kúsky, a dokáže teda uspokojiť takmer každého zákazníka.

Kolekcia lustrov a lámp IKEA

Osvetlenie IKEA tak môžete v dome dokonale zladiť a vďaka nadčasovému dizajnu si vytvoriť skvelý harmonický domov. Kolekcia Rotvik je v ponuke Ikei najnovšia a je inšpirovaná plotmi Masajov z Kene, prepúšťajúcimi slnečné svetlo. Kombináciou bambusu a led diód si môžete vytvoriť trochu exotiky aj u vás doma. Cena ako stropnej, tak aj stojacej lampy je 49,90 eur.

Ak máte radi čistotu, jednoduchosť a eleganciu, tak kolekcia Rutbo je to pravé pre vás. Vďaka svojim jednoduchým tvarom a papierovému materiálu v kombinácii s oceľou dokáže skvele doladiť akýkoľvek moderný byt. Cena tejto kolekcie vás dohromady vyjde na približne 75 eur.

V najnovšej ponuke sa tiež objavila kolekcia lyriku, ktorá sa hodí do miestností spadajúcich do minulosti a vyjadrujúcich jemnosť. Výrobky z tejto kolekcie sú vhodné do ženských izbičiek a čajovní, ale aj na staré chalúpky. Luster môžete zakúpiť za 29eur a stojacie lampu za 49,90 eur.

Máte radi oceľ a jej nadčasový vzhľad? Kolekcia Kryssbo je teda jasnou voľbou práve pre vás. Jeho jednoduchý dizajn a zaujímavé tvary budú dokonale ladiť s akýmikoľvek farebnými tónmi obývacej izby. Závesná lampa vás vyjde na 49,90 eur a stojaca lampa na 58 eur.

Stojace lampy Ikea

Ak ale v obývacej izbe už máte vybraný luster, môžete svoju ​​obývačku povýšiť na dizajne vďaka stojacím lampám z Ikei. Vyberať môžete z naozaj zaujímavých výrobkov.

Zdroj: http://www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS