24/10
Primalex farby pre váš byt či dom

Primalex farby pre váš byt či dom

24. října 2012 v 07.00 , Design

Sponzorované odkazy

Rozhliadate sa doma po stenách a hovoríte si, že by bolo potrebné vymaľovať? Máte chuť na zmenu farby vášho interiéru? Obdobie 2012/2013 ponúka niekoľko rôznych trendov, ktoré vás ani v budúcnosti neomrzia. Ak ste veselý a hravý tip a nebojíte sa trošky extravagancie, môžete vyskúšať rôzne výrazné farby v kombinácii s geometrickými vzormi a motívmi. Ak ste elegantný a moderný človek, môžete sa vydať do luxusnej champagne v kombinácii so zlatými a čiernymi interiérovými doplnkami. Staviť ale tiež môžete na jednoduchosť a čistý dizajn v podobe bielej doplnenej prírodnými materiálmi alebo grafickým dizajnom.

A aká značka je najlepšia pre vašu výmaľbu? Predsa Primalex! Už po 40 rokov ponúka najlepšiu kvalitu pri využívaní najmodernejších technologických postupov. Pre interiérové ​​účely môžete vyberať z niekoľkých rôznych výrobkových radov ako Primalex Plus, Primalex Fortissimo a ďalšie.

A kde všade môžete tieto farby zakúpiť? V akomkoľvek hobby markete ako Bauhaus alebo Baumax, ale tiež ich nájdete na pultoch obchodov spoločností Dom farieb.

Primalex Plus

Primalex vám ponúka vo svojej rade Plus klasické biele farby, ale aj kolekciu farebných pastelových tónov. Farby tohto radu majú perfektnú krytosť, jemnosť a nenáročné aplikovanie ich radí medzi najobľúbenejšie produkty spoločnosti Primalex.

Primalex Inspiro

Výrobkový rad Inspiro ponúka svojim užívateľom nielen farby v polárnej bielej, ale aj v už hotových ľahkých odtieňoch pre harmóniu vášho domova. Farebný Inspiro navyše zaručuje vysokú oteruvzdornosť.

Primalex Fortissimo

Primalex Fortissimo je vrcholom kvalitných interiérových náterov. Jeho technológia zaručuje nielen vysokú oteruvzdornosť, ale aj umývateľnosť. Biela farba s použitím „Clean Technology“ navyše dokáže veľmi hravo odolávať škrvnám a špine, ako napríklad víno, káva alebo fixy.

Fortissimo ale tiež zahŕňa farby v módnych teplých tónoch. Aj tieto farby sú umývateľné a plne oteruvzdorné.

Primalex Mixx

Ak si ale nechcete kúpiť už hotovú farbu, môžete si ju namiešať s radom Mixx presne podľa svojich želaní a fantázie.

Zdroj: www.primalex.cz

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS