8/12
Zvýšte svoju produktivitu pri práci

Zvýšte svoju produktivitu pri práci

8. prosince 2015 v 22.15, Stoličky, Stoly a stolíky

Zariaďujete si novú pracovňu alebo kanceláriu? Je to zrejme miesto, kde budete tráviť veľa času. A preto sa pri zariaďovaní zamerajte na to, aby ste sa v nej cítili naozaj dobre. Ovplyvní vás nábytok, materiály, svetlo, farby, ale samozrejme tiež praktickosť. Ak sa vám podarí všetko správne skĺbiť, zvýši sa aj vaša produktivita.

Pohodlná stolička a praktický stôl

Každá kancelária musí byť vybavená nábytkom. Úplným základom je kvalitná pracovná stolička a stôl, ktoré zoženiete na https://favi.sk/. Pracovný stôl by mal byť veľký, aby ste mohli mať všetko, čo práve potrebujete, poruke. Mali by ste ho umiestniť blízko k oknu tak, aby vám denné svetlo prichádzalo z ľavej strany (u ľavákov naopak). Dajte si tiež pozor na výšku stola, ktorá by mala zodpovedať vašej výške. Vyberiete si stôl klasický, ktorý sa skladá z dosky a štyroch nôh? Alebo dáte prednosť stolu s praktickými zásuvkami? To je čisto na vás.

zdroj: mt-nabytok.sk

zdroj: mt-nabytok.sk

Tento kancelársky stôl si môžete kúpiť za 113 €.

Nezabúdajte ani na to, že žiadna pracovňa sa nezaobíde bez ergonomickej pracovnej stoličky. Okrem ergonómie sa zamerajte aj na materiál a vyberte taký, ktorý vám bude príjemný. Stolička by mala mať nastaviteľnú výšku, aby ste si ju mohli nastaviť podľa vašej výšky.

Kde uložiť dokumenty?

A aké budú ďalšie tipy, ako zariadiť pracovňu? Pôjde o úložné priestory. V pracovni sa postupne hromadí veľa dokumentov, ktoré je potrebné niekam uschovať. K tomu účelu skvele poslúžia kancelárske boxy a kontajnery. Ak potrebuje ešte viac miesta, voľte kancelárske komody, police alebo skrine.

zdroj: mt-nabytok.sk

zdroj: mt-nabytok.sk

Šikovný kontajner kúpite za 107 €.

Výzdoba? Menej je niekedy viac

Do pracovne alebo kancelárie určite patria aj osobné veci. Rodinné fotografie, knihy alebo suveníry z ciest. Tieto maličkosti nám dodávajú energiu a pozitívne pocity. Dajte si ale pozor, aby ste toho neukázali príliš. Vaše fotografie z dovolenky v plavkách kolegov ani klientov zaujímať nebudú. Radšej si dajte na stenu nejaký nezvyčajný obraz alebo inú dekoráciu.

Úvodný obrázok: mt-nabytok.sk

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS