20/8
Holandský nábytok

Holandský nábytok

20. srpna 2012 v 07.00 , Bytové doplnky , Hodiny , Kreslá a sedacie súpravy , Obývacie izby

Sponzorované odkazy

Obklopujete sa radi kvalitným nábytkom? Vlastníte starú chalupu a potrebujete si ju zariadiť? Alebo chcete znevšednit vašu obývaciu izbu? Skvelou voľbou je holandský nábytok! Tento nábytok je nadčasový, vyrobený z kvalitného masívneho dreva a jeho rustikálny dizajn ozvláštni akúkoľvek miestnosť.

Vyberať ho môžete z rôznych variánt, ako sedacie súpravy, jedálenské súpravy, stolíky, hodiny, obrazy, zrkadlá a ďalšie štýlové doplnky. Pre holandský nábytok je veľmi typická koža a výrobky z nej. Sedacie súpravy v koži vyzerajú nielen luxusne, ale sú tiež veľmi pohodlné na sedenie.

A kde môžete tento rustikálny nábytok zakúpiť? Môžete navštíviť niekoľko kamenných obchodov, hneď u našich susedov, a to v Prahe, Brne, Olomouci, Ostrave, ale aj v ďalších mestách alebo zakúpiť tento nábytok cez internetové stránky jednotlivých obchodov. Na internete môžete ale tiež, okrem originálov, zohnať lacný použitý holandský nábytok a ušetriť tak aj nejakú korunku.

Holandský nábytok Praha

Praha ponúka hŕbu predajcov holandského nábytku, ale každého najviac zaujme určite predajca Holandský nábytok Best , ktorý ponúka holandský nábytok nielen nový, ale aj zreštaurovaný, ktorý zaujme svojimi zľavovými akciami. Pobočky má aj v Chomutove, Rude a Karlových Varoch.

Holandský nábytok (http://www.homemag.sk)

Holandský nábytok Brno

Ak chcete nakupovať holandský nábytok v Brne, jasnou voľbou je určite prevádzka Holandský nábytok , ktorá sa dovozom a predajom nábytku zaoberá už od roku 1993. Firma ponúka kvalitný nábytok z masívneho dreva, ktorý je dovážaný z Belgicka, Francúzska a Holandska, alebo pochádza priamo od tuzemských dodávateľov.

Aj táto firma láka svojich klientov na veľké zľavové akcie. Tu kúpite kvalitný nábytok za super cenu!

Holandský nábytok (http://www.homemag.sk)

Holandský nábytok Olomouc

Olomouckým význačným predajcom holandského nábytku je určite Holand.cz , ktorý sa zaoberá nielen dovozom a predajom tohto nábytku, ale aj jeho výkupom. Firma ponúka široký sortiment nábytku pre všetky vekové kategórie. Kvalitný masívny nábytok dováža predovšetkým z Belgicka, Holandska a Nemecka.

Holandský nábytok (http://www.homemag.sk)

Holandský nábytok Ostrava

Keď zabrúsime do Moravskslezského kraja, priamo do Ostravy, nájdeme tu Nábytok Chodura , ktorý ponúka holandský nábytok i s kvalitným spracovaním kože. Táto firma je zameraná na dubový nábytok v podobe komôd, postelí, sedacích súprav a ďalšieho nábytku. Špecializuje sa nielen na nový nábytok, ale aj na ten použitý, ktorý dováža z evrópskych krajín.

Holandský nábytok (http://www.homemag.sk)

Zdroj: www.holand.cz, www.holandskynabytek.cz

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS