12/3
Kreatívne riešené akvária bavia nielen vaše ryby!

Kreatívne riešené akvária bavia nielen vaše ryby!

12. března 2012 v 07.00 , Bytové doplnky

Sponzorované odkazy

Veľmi obľúbeným, ale na údržbu maximálne náročným doplnkom interiéru sú akvária s pestrofarebným kŕdľom rybičiek. Klasické akvária sú už len minulosťou, svet dizajnu a nových technológií ponúka unikátne spracovanie, vďaka ktorému možno rybičky chovať v atypickom prostredí. Prinášame niekoľko unikátnych nápadov, ktoré spríjemnia život rybičiek i podobu interiéru.

Fish and Flush alebo akvárium vnútri toalety / WC je inovatívnym predstaviteľom spojenia sanitárnej keramiky a vodného sveta. Design je veľmi dobre koncipovaný optickým klamom – hoci si myslíme, že sú ryby súčasťou WC nádrže, opak je pravdou. Akvárium je samostatnou jednotkou nachádzajúcou sa v centre nádrže. Cena sa pohybuje okolo 400 amerických dolárov.

Luxusný zážitok ponúka exkluzívne riešené akvárium Silverfish, s ktorým prichádza spoločnosť Octopus Studios. Akvárium disponuje veľmi zložitou konštrukciou, ktorá je prepojená jednotlivými tunelmi, vyrobenými z priehľadného plastu. Problémom v tomto prípade je vysoká stránka designu na úkor údržby – guľovité tvary sa veľmi zle čistia od rias.

Akvárium Duplex ponúka úchvatný pohľad, ktorý kombinuje spoločný život vtáctva a rýb. Klietka a akvárium sú na rovnakej vizuálnej úrovni.

Archiquarium: architektonicky dokonalé akvárium, vytvorené z čierneho a bieleho materiálu, zvaného Coria. Tieto nádrže predstavujú fúziu medzi súčasným architektonickým trendom a morským prostredím. Elegantný obdĺžnikový tvar týchto nádrží vypovedá o vkusnom škandinávskom dizajne.

Umývadlo, v ktorom plávajú farebné rybičky, nie je epizódou zo sci-fi, ale realitou, ktorá však maximálne šokuje.

Akvárium Condo je predstaviteľom exkluzívneho domu pre rybičky, ktoré vyžadujú luxusné bývanie. Moderný vzhľad akvária je podčiarknutý kvalitou materiálu – bielym, vysoko odolným plastom, doplneným sklom. Otvory mimo akvária sú priechodné a vedú do ďalších poschodí.

Žijúci konferenčný stolík – štýlové riešenie pre moderné interiéry. Stolík je k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch, vďaka čomu bude popíjanie kávy či odpočinok maximálne príjemnou záležitosťou.

Atlantis – akvárium v podobe obrazu s gréckou tématikou. Toto akvárium dáva dokonalý 3D pohľad na stratené mesto Atlantis odpočívajúce pod hladinou mora.

Akvárium Sofa Amazing je inovatívnym produktom spájajúcim nábytok a morský svet. Skvelý nápad, ktorý bude zdobiť moderné interiéry, tešiť milovníkov rybárčenia a nadšencov inovatívnych techník.

zdroj: http://www.hometone.com

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS