3/11
Originálne osvetlenie do interiéru

Originálne osvetlenie do interiéru

3. listopadu 2013 v 00.00, Bytové doplnky

Sponzorované odkazy

V dnešnom článku sa pozrieme na niekoľko druhov lámp, ktoré sa vyznačujú predovšetkým svojou originalitou. Veríme, že mnohí z vás ocenia tipy na nevšedné svetlá a lampy do interiéru. Výber správneho a krásneho osvetlenia nie je až taká jednoduchá úloha a trendy sa každú chvíľu menia, takže vám dnes ukážeme niekoľko kúskov, s ktorými budete napred a nemusíte sa báť, že by v priebehu niekoľkých mesiacov vyšli z módy.

String Lights od onefortythree

Dokážete si predstaviť niečo klasickejšieho než obyčajné guľaté žiarovky zavesené na jednoduchom kábli? Ak nie, pravdepodobne s vami budú súhlasiť ľudia zo štúdia onefortythree, ktorí mali za úlohu vytvoriť prosté osvetlenie prakticky kamkoľvek do interiéru, ktoré bude vydávať príjemné svetlo a vytvorí nevšednú atmosféru. Každopádne sa im to podarilo a vaša pracovňa, obývacia izba či chodba sa môže tešiť na tento originálny kúsok. Cena týchto svetiel je 95 $ a čakacia doba dva až šesť týždňov, avšak rozhodne sa oplatí si počkať.

Svetlo String Lights – onefortythree.com

Svetlo String Lights – onefortythree.com

Apollo Floor Lamp od Allied Maker

Samozrejme že originálne a príjemné svetlo vám v byte či dome nevykúzli iba nástenné či závesné osvetlenie, špeciálnu atmosféru vytvárajú aj stojace lampy a my sa teraz pozrieme na jednu, za ktorou stojí dizajnér Allied Maker. Zostaneme pri jednoduchých okrúhlych žiarovkách a praktickej konštrukcii, čo je dôkaz, že rovná linka bude hitom aj v nasledujúcich mesiacoch. Apollo Floor Lamp je zostavená zo šiestich žiaroviek, ktoré sú umiestnené nad sebou v drevenej konštrukcii, aké prosté a napriek tomu by ste v slovenských bytoch či domoch len ťažko hľadali niečo podobné.

Svetlo Apollo Floor Lamp – alliedmaker.com

Svetlo Apollo Floor Lamp – alliedmaker.com

Wall Lamps od onefortythree

Nakoniec sa opäť vrátime k štúdiu onefortythree a predstavíme si posledného zástupcu osvetlenia, ktoré by mohlo vylepšiť alebo doplniť vaše bývanie. Pozrieme sa totiž na nástenné lampy a dizajnéri z dielne onefortythree si pre nás pripravili hneď niekoľko variant. Myslené bolo prakticky na akúkoľvek situáciu, či už potrebujete stabilné svetlo, alebo si s lampou potrebujete hýbať hneď v niekoľkých smeroch.

Svetlo Wall Lamps – onefortythree.com

Svetlo Wall Lamps – onefortythree.com

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS