31/10
Tipy na najkrajšie vianočné osvetlenie

Tipy na najkrajšie vianočné osvetlenie

31. října 2018 v 11.45, Svietidlá

K Vianociam neodmysliteľne patrí množstvo svetiel. Svetlá dotvárajú celkovú sviatočnú atmosféru a prispievajú k radostnej a pohodovej nálade. Aby váš účet za elektrinu ale dôsledkom toho celého príliš nenarástol, máme pre vás zaujímavé riešenie vianočného osvetlenia exteriéru.

Vianočné osvetlenie solárnymi svietidlami

Solárne svietidlá nepotrebujú napájanie elektrickou energiou zo siete. Na prevádzku im postačuje slnečná energia. Vydržia vám spoľahlivo svietiť počas celej noci. Pri kúpe vianočného solárneho osvetlenia sa nemusíte báť ani vysokých vstupných nákladov. Solárne svietidlá sú dostupné za ceny porovnateľné s klasickými svietidlami.

Solárne LED reťaze

Pre romantický nádych a vianočné osvetlenie vašej záhrady si vyberte solárnu LED reťaz. Môžete si zvoliť tú v bielej farbe alebo viacerých odtieňoch. Inštalácia takéhoto osvetlenia je jednoduchá. Viete ho použiť kdekoľvek v exteriéri ako vianočné osvetlenie na stromy, balkóny alebo aj vianočný stromček.

Ak si chcete ušetriť prácu pri inštalácii svetielok, je tu pre vás riešenie pomocou solárneho kra. Solárny krík jednoducho zatlačíte do zeme a potom sa stačí len kochať výsledným efektom. Výhodou sú jeho ohýbateľné ramená, vďaka ktorým ho vytvarujete do požadovaného tvaru.

Solárne záhradné osvetlenie

Zaujímavou a efektnou súčasťou vianočných svetiel sú solárne záhradné svetlá, ktoré nakoniec môžete využiť aj celoročne. V čase Vianoc však veľmi dobre prispejú k dotvoreniu sviatočnej nálady vášho domova.

Na výber máte z rôznych zaujímavých tvarov solárneho dekoratívneho osvetlenia. Napríklad pri vašom chodníku krásne vyniknú solárne stĺpiky, v záhrade solárny hríb, kameň, plávajúca guľa, či vianočné svetlá v iných zaujímavých tvaroch.

Vianočné svetlá pre osvetlenie vašej terasy

Terasa nie je len miestom na letné posedenie. Počas mrazivých večerov vianočných sviatkov tu môžete stráviť nejednu krásnu chvíľu. Napríklad na posedenie s hrnčekom vianočného punču, či horúcej čokolády.

Zababušte sa do teplej deky a vychutnajte si atmosféru aj vďaka vianočným svetlám v podobe solárnych závesných LED svietidiel na vašej terase. Na výber ich máte obrovské množstvo, biele alebo farebné vianočné svetlá sú však nenahraditeľnou klasikou, ktorá má vždy svoje čaro, o ktoré na Vianoce ide predovšetkým.

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS