3/2
Lindex domáca kolekcia: veselý domov pre drobcov

Lindex domáca kolekcia: veselý domov pre drobcov

3. února 2020 v 00.00 , Bytové doplnky , Bytový textil , Design , Spálne

Sponzorované odkazy

Spoločnosť Lindex rozširuje obľúbený detský sortiment o kolekciu Lindex Baby Home – hravou domácou kolekciou pre deti.

Obľúbené farebné odtiene a vzory z detského sortimentu nájdete okrem iného na posteľnej bielizni, uterákoch a úložných košoch. Domáca kolekcia je, rovnako ako oblečenie pre bábätká, vyrobená z organickej bavlny a recyklovaného polyesteru, a bavlnené produkty vždy majú certifikáciu GOTS.

Lindex Baby Home

Lindex Baby Home kolekcia zahŕňa všetko od mäkkej posteľnej bielizne, praktických úložných košov a ozdobných vlajočiek až po pohodlné froté uteráky, príjemné detské dečky, vankúše a plyšové hračky.

Nadčasová kvalita

Celý sortiment spoločnosti Lindex má nadčasový dizajn a vysokú kvalitu. Produkty sú navrhnuté pre každodenný hravý život a tak, aby dlho vydržali.

Colour Pops a Soft Nature

Domáca kolekcia aj detské oblečenie je navrhnuté na základe dvoch rôznych unisexových konceptov – kolekcií Colour Pops a Soft Nature. Kolekcia Soft Nature je čisto škandinávska s tlmenými farbami a ozdobnými vzormi, ale kolekcia Colour Pops je hravá s farebnými a odvážnymi designami.

Kde kolekciu dostanete kúpiť?

Kolekciu Lindex Baby Home môžete svojim drobcom kúpiť v predajniach Lindex a na lindex.com a to od 30. januára 2020.

Lindex

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 460 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky.

Päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80%. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku.

Zdroj foto: Lindex

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS