24/4
 Vyberte si kuchyňu presne podľa vašich predstáv

Vyberte si kuchyňu presne podľa vašich predstáv

24. dubna 2020 v 19.45, Kuchyne

Každý, kto rekonštruuje kuchyňu si želá, aby bola krásna, moderná, ale tiež aby spĺňala všetky požiadavky, ktoré po nej bude požadovať. Je potrebné sa zamyslieť nielen nad tým, ako budú usporiadané spotrebiče, kde bude drez, umývačka, ale aj nad tým, či chceme mať skrinky až po strop kvôli úložným priestorom, aký spôsob otvárania sa nám zdá najlepší, aká je naša výška a tým by mala byť daná výška, v ktorej bude umiestnená pracovná doska…

Skvelým variantom je kuchyňa na mieru

Ak sa pozriete na ponuku kuchýň vo veľkých reťazcoch, rýchlo zistíte, že sú v podstate všetky veľmi podobné. Niet divu. Ich výroba je štandardná, rýchla, do úvahy sa berie určitý priemer, od ktorého sa všetko odvíja. Ak ste menšej postavy, alebo naopak vyššia, vzápätí môžete naraziť na nedostatky. To isté platí v prípade, kedy máte špeciálne požiadavky na funkcie zásuviek, rohových skríň, prajete si iný atypický rozmer drezu, chcete mať zabudovanú mikrovlnnú rúru v neštandardnej časti kuchynskej linky a podobne. Ak sa ale rozhodnete pre firmu, ktorá sa zaoberá výrobou kuchýň na mieru v Bratislave, všetky vaše priania a predstavy budú splnené do poslednej bodky.

Do kuchynskej linky je potrebné investovať, pretože ju budete používať desiatky rokov

Do kuchynskej linky je potrebné investovať, pretože ju budete používať desiatky rokov

Nechajte si poradiť

Spoločnosti, ktoré kuchyne vyrábajú dnes a denne majú mnohé skúsenosti. Vďaka nim poznajú všemožné vychytávky, vedia o spojitostiach alebo chybách, ktoré môžu v kuchyni nastať, keď si ju navrhujete úplne sami. Preto je dobré s nimi kuchyňu skonzultovať a v prípade, že vám odporúčajú napr. vychytávku rohovej skrinky kuchynskej linky v podobe drôteného výsuvného systému, alebo iné zdanlivé drobnosti, o ktorých ste nevedeli, dajte na ich radu. Alebo si túto funkciu niekde vyskúšajte a rozhodnite sa, či vám stačí skriňa, ktorú ste pôvodne chceli, alebo nie. To isté platí napr. s tichými dojazdmi zásuviek. Zvlášť deti s nimi zaobchádzajú neopatrne, búchajú, dojazdy vám ušetria nervy a ochránia linku aj uložené predmety v zásuvkách.

Vybavenie tiež presne pre vašu rodinu

Nielen kuchyňa môže byť zhotovená na mieru. Krásna a originálna potlač hrnčekov, môže vašej kuchyni vdýchnuť ráz osobitosti, dodať jej ducha celej vašej rodiny, nielen gazdinky, ktorá v nej bude prevažne pracovať. Potlače sú dnes odolné voči poškodeniu či už riad umývate radi ručne a relaxujete pri tom, alebo používate umývačku. To isté platí aj pri používaní mikrovlnnej rúry. Termolis na hrnčeky vám pomôže vyrobiť pekné darčeky pre širšiu rodinu, prekvapiť partiu priateľov, alebo urobiť radosť deťom na oslave narodenín. Využitie v širokej rodine je skutočne bohaté pri akejkoľvek príležitosti. Objednajte si presne takú kuchyňu, akú ste si celý život priali. Nielenže sa vám v nej bude skvele pracovať, ale váš dom vďaka nej získa to pravé srdce a vy si splníte sen, v ktorý ste možno ani nedúfali. Ceny sú priaznivé a predovšetkým, ide o investíciu na desiatky rokov. Neutraťte preto peniaze do kuchyne, ktorá vás bude len mrzieť.

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS