13/6
Eko a cool osvieženie pre domov: ekologický bezdrôtový ventilátor

Eko a cool osvieženie pre domov: ekologický bezdrôtový ventilátor

13. června 2020 v 00.00, Bytové doplnky, Design, Domáce spotrebiče

Sponzorované odkazy

Nielen napríklad v Indii, ale aj u nás v Európe môžeme tento rok čakať veľmi horúce leto. A aby ste ho prežili v pohode, je dobré myslieť dopredu a už teraz si zaobstarať príma pomocníkov, ktorí vám s tým teplom trošku pomôžu.

Môže to byť klimatizácia, či už mobilná, alebo zabudovaná, ale tým, ktorí ju nechcú, pretože im z nejakého dôvodu nevyhovuje, pomôžu staré dobré ventilátory. A my pre vás máme parádny tip na cool a ešte k tomu ekologicky ladený kúsok.

Doba bezdrôtová

Doba ako táto, je doba bezdrôtová. Väčšinu domácich spotrebičov dostanete na trhu v tejto forme, tak prečo nie ventilátor? A nielen tak hocijaký, ale rovno ratanový. Skrátka technológia a tropická estetika v jednom!

Ľahký a vzdušný materiál

Ratan iste poznáte v podobe klasických kúskov ako sú kreslá, stoličky, ležadlá, poličky, záhradný nábytok, skrinky a mnoho ďalšieho. Ratan je totiž materiál celkom vzdušný, ľahký a dizajnovo veľmi estetický a príjemný. Je to prírodný udržateľný materiál, ktorý je všestranný v použití od nábytku až po módu a vyzerá tiež robustne.

Punc štýlovosti

Dodáva interiéru aj módnemu doplnku vždy nádych luxusu, a pritom zostáva jemným a nenápadným prvkom, ktorý krásne zapadne do interiéru. Na rozdiel od mnohých klimatizácií, je bezdrôtový ratanový ventilátor mobilný a flexibilne prenosný kamkoľvek sa usadíte. Sila vánku a ovievanie je hneď u vás a je len na vás v akej intenzite si ho na ventilátore nastavíte.

Moderný a cool kúsok

Aj keď môže ventilátor vyzerať ako veľmi jednoduché zariadenie, má tento prístroj všetky funkcie moderného kúsku – ovládacie prvky, uhly sklonu, časovača a rýchlosti. Všetko je jednoducho integrované do chrbta ventilátora, kde elegantne splýva s jeho poňatím aj tvarom.

Ventilátor je k dispozícii so zodpovedajúcim ovládačom a nabíjačkou, vo farbách béžovej, čiernej a hnedej. Nabíja sa na základni v stojane. Praktická rukoväť za hlavou ventilátora umožňuje ľahký pohyb a prenos. Vďaka zemitým tónom sa ratanový ventilátor hodí do akéhokoľvek priestoru, kam skvele zapadne a dozdobí ho.

Ekologický ventilátor majú na svedomí návrhári z juhokórejského MMM Design Štúdiá v Namdong-gu, Inčhon. U nás ho zatiaľ na trhu nenájdete, ale určite stojí za pozornosť a zmienku.

Zdroj foto: Yankodesign.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS