23/6
Dodajte svojmu bývaniu ten správny dizajnový tón s Tee vešiakom od firmy TON!

Dodajte svojmu bývaniu ten správny dizajnový tón s Tee vešiakom od firmy TON!

23. června 2021 v 00.00 , Bytové doplnky , Nábytok

Sponzorované odkazy

Aj predsieň, alebo hala vášho domova môže byť krásna a nevšedná. Je to vstupná brána do vášho príbytku a preto si zaslúži svoj cool dizajn. Vďaka originálnym bytovým doplnkom jej môžete vtlačiť neopakovateľný ráz.

Česká nábytkárska značka TON vyrába jedinečnou technológiou a ručným ohýbaním dreva cool, štýlové a jednoducho minimalistické kúsky pre bývanie, prípadne do predsiene. Sú to často vtipné, exkluzívne a väčšie či menšie kúsky bytových doplnkov, ktoré dodajú bývaniu ten správny punc. Patria medzi ne drobnosti ako tácky a misky, väčšie kúsky ako stoly, stoličky atď.

Jedným takým unikátnym, vo svojej podstate jednoduchým, minimalistickým a svojím spôsobom vtipným kúskom je bezpochyby vešiak Tee. Minimalizmus z neho priamo srší. Jeho tvorcom je návrhár a dizajnér Jan Padrnos.

Jan Padrnos

Jan Padrnos je český dizajnér, pôvodnou profesiou strojný inžinier. Pritiahla si ho však k sebe počas štúdií architektúra. A tak roku 2000 založil spoločnosť BLACKBOX, ktorá sa stala renomovaným dizajnérskym štúdiom, dodávateľom kusového dizajnového nábytku a interiérov, a tiež výrobcom mestského mobiliáru. S firmou TON spolupracuje dlhšiu dobu.

Vešiak Tee

Hoci malý kúsok do predsiene vášho domova, je určite veľký svojím poňatím. Vďaka betónovému podstavcu je veľmi stabilný, ale pôdorysom neveľký. Spojenie dreva a betónu je dnes veľmi atraktívnou a obľúbenou záležitosťou s puncom nevšednosti a originality.

Vešiak je vyrobený z pevného a kvalitného dubového dreva, má výšku 1700 mm. Nájdete na ňom niekoľko výškových úrovní so „zárezmi“ na zavesenie oblečenia. Preto naň krásne dosiahnu aj deti. Tvar vešiaku Tee je v dizajn Pure, teda čistom a jednoduchom. Avšak pôsobí veľmi šik a pekne.

Vešiak Tee dostanete za cenu 255 €, bez DPH za 211 €. Zoženiete ho v Design Showroom v Prahe 5, alebo na Designbuy.cz .

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS