24/5
Sedacie súpravy IKEA 2012

Sedacie súpravy IKEA 2012

24. května 2012 v 07.00 , Kreslá a sedacie súpravy , Obývacie izby

Sponzorované odkazy

Sedacie súpravy sú dominantným kúskom v každom byte či dome. Slúžia nielen ku komfortnému odpočívaniu a relaxácii majiteľov, ale aj ako reprezentatívny bytový kúsok pri spoločenských príležitostiach. Preto je ich výber veľmi dôležitý a majiteľ by sa nemal báť do tohto nábytku investovať, pretože kvalitná súprava vydrží roky.

Na slovenskom trhu sa nachádza široká ponuka kvalitných sedacích súprav v rôznom farebnom či materiálovom prevedení, v rôznych tvaroch aj veľkostiach. My si dnes predstavíme nové sedacie súpravy od švédskej spoločnosti Ikea.

Látkové sedacie súpravy IKEA 2012

Najnovším prírastkom v oddelení obývacieho nábytku sú látkové sedacie súpravy rozkladacie, ktoré si môžete podľa ľubovôle a vlastných prianí spájať alebo nechať stáť samostatne. Záleží len na vašej fantázii a tvare vášho bytu!

Najvýraznejšie z tejto kolekcie sú sedacie súpravy rohové, ktoré obsahujú trojmiestnu pohovku a ležadlá a dokážu svojím tvarom zmeniť podobu akejkoľvek miestnosti.

Kožené sedacie súpravy IKEA 2012

Kožené sedacie súpravy sú luxusným doplnkom moderného bytu. Aj napriek vyššej cene tohto nábytku sú kožené súpravy veľmi obľúbené vďaka ich ľahkej údržbe, ich hebkosti a príjemnému povrchu.

Ikea vám ponúka túto veľmi kvalitnú kolekciu kožených sedačiek v 3 farbách: bielej, čiernej a červenej. Súprava obsahuje trojmiestnu alebo dvojmiestnu pohovku, leňošku s opierkou alebo kresielko. Sedáky súpravy sú navyše vybavené vysoko pružnou penou, ktorá vám zaistí najvyšší komfort sedenia a po vstávaní opäť získajú svoj tvar.

Poťahy a prikrývky cez sedacie súpravy

Ak chcete dodať vášmu nábytku iskru, dokonale ho oživia prikrývky na sedacie súpravy alebo tiež prikrývky. Ikea vám ponúka širokú ponuku týchto poťahov v najrôznejších farebných kombináciách, ktoré môžete ďalej kombinovať s ďalšími bytovými doplnkami.

Zdroj: www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS