31/5
IKEA FAMILY - ponuka roku 2012

IKEA FAMILY - ponuka roku 2012

31. května 2012 v 07.00 , Bytové doplnky , Kreslá a sedacie súpravy , Kuchyne , Záhradný nábytok

Sponzorované odkazy

Nakupujete radi v obchodnom dome IKEA? Máte radi ich výrobky a chceli by ste ich nakupovať ešte o niečo lacnejšie než ostatní zákazníci? Aj to je možné! Neveríte? Stačí sa zaregistrovať ako nový člen programu Ikea Family, a to vám zabezpečí nielen úžasné ceny výrobkov, ale aj zaujímavé ponuky v obchodných domoch IKEA. A ako sa do tohto programu zaregistrovať?

Pre registráciu si stačí otvoriť internetovú stránku Ikea.sk , kde kliknete na ikonku Ikea Family, a potom na Registráciu nového člena. Potom stačí len jednoducho vyplniť svoje osobné informácie a budete očakávať, až vám poštou príde vaša nová oranžová karta Ikea Family. A potom? Už si len môžete užívať všetky možné zľavy a akcie! Aké jednoduché, že?

A aké sú výhody tohto skvelého programu? Môžete nielen nakupovať za skvelé ceny, ale nakupovať aj jedinečné výrobky, ktoré si obyčajný zákazník v obchode Ikea nekúpi, ale aj špeciálne akcie v reštauráciách Ikea, časopis Ikea Family Live zadarmo alebo pravidelné informácie na e-mail klienta.

IKEA Family pre rok 2012

A aká je aktuálna ponuka programu Ikea Family pre rok 2012? Keďže sa blíži leto, Ikea pre vás pripravila špeciálne výrobky na cestovanie, odpočinok aj krásne plážové doplnky. Vybavte sa kvalitnými výrobkami Ikea a cestujte pohodlne, užívajte si relaxačných chvíľok alebo len leňošte na pláži so štýlovými doplnkami, ktoré len tak niekto mať nebude.

Plážové doplnky

Odpočinok

Cestovanie

Zdroj: www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS