23/8
Domáci výrobník nápojov Soda Stream ovláda leto 2012!

Domáci výrobník nápojov Soda Stream ovláda leto 2012!

23. srpna 2012 v 07.00 , Domáce spotrebiče , Kuchyne

Sponzorované odkazy

Leto je plné horúcich dní, a preto je potrebné dodržiavať pitný režim! Organizujete grilovačku, príde vám návšteva alebo len máte veľký smäd a zabudli ste nakúpiť fľaše s pitím? Nie je problém! S novým domácim výrobníkom perlivých nápojov Soda Stream už žiadne pet fľašky potrebovať nebudete. S týmto pomocníkom pripravíte rýchlo osviežujúce nápoje a navyše šetríte životné prostredie. A to sa oplatí, nie?

Soda Stream

A ako tento skvelý domáci pomocník funguje? Stačí naplniť fľašu, ktorá je súčasťou sady obyčajnou vodou z vodovodu, potom pripevniť a zaskrutkovať túto fľašu do výrobníka a opakovaným stlačením tlačidla naperliť nápoj podľa vlastnej ľubovôle a priania. Potom už stačí len fľašu odskrutkovať, dochutiť nápoj príslušným sirupom, a potom už si len vychutnať dokonalú chuť domáceho perlivého pitia. Čo vy na to?

Soda Stream navyše môžete vyberať z najrôznejších farieb, designov a prevedení. Aký by sa hodil práve do tej vašej domácnosti? Cena sa pohybuje od 69eur za ten najklasickejší až po 179eur za ten najdesignovejší.

Domáci výrobník nápojov Soda Stream ovláda leto 2012! (http://www.homemag.sk)Domáci výrobník nápojov Soda Stream ovláda leto 2012! (http://www.homemag.sk)

Sirupy do nápojov môžete nakupovať v každom väčšom supermarkete alebo hypermarkete, a to v niekoľkých rôznych príchutiach ako jahoda, pomaranč, citrón, limetka, cola, energetický nápoj a mnoho mnoho ďalších.

Domáci výrobník nápojov Soda Stream ovláda leto 2012! (http://www.homemag.sk)

Teraz už môžem popriať len dobré vychutnanie!

Zdroj: http://sodastream.cz

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS