22/11
Kuchyne ORESI

Kuchyne ORESI

22. listopadu 2013 v 07.30 , Kuchyne

Sponzorované odkazy

Spoločnosť Kuchyne ORESI s.r.o. funguje na slovenskom trhu od roku 1998 ako výrobca a predajca kuchynského nábytku. Za jedenásť rokov svojho pôsobenia rozšírila spoločnosť svoje maloobchodné siete, napr. po celom území Českej Republiky, na úctyhodných 45 plne funkčných kuchynských štúdií. Zoznam predajní ORESI nájdete napr. na portále www.mapaobchodu.cz.

Hlavnou myšlienkou spoločnosti je produkcia vysoko kvalitných kuchýň, zaistenie kompletného servisu poskytovaných služieb, dodržiavanie primeranej cenovej kategórie a dodanie objednávok v čo najkratšom termíne. Spoločnosť Kuchyne ORESI s.r.o. kladie veľký dôraz na funkčnosť a dizajn svojich výrobkov, s čím do istej miery napomáhajú moderné technológie, ale predovšetkým kvalifikovaný tím profesionálne vyškolených pracovníkov.

Spoločnosť Kuchyne ORESI s.r.o. sa vo svojej výrobe zameriava predovšetkým na sektorové kuchynské modely, ktoré prezentuje vo svojom katalógu aj na svojich internetových stránkach. Pokiaľ si zákazník nevyberie zo širokej ponuky modelov, môže si za pomoci dizajnéra spoločnosti, zostaviť v kuchynskom štúdiu vlastný návrh. Vyberať môže z niekoľkých druhov materiálového prevedenia, širokej farebnej škály, rozličných dezénov vrátane tuzemských aj exotických imitácií drevín, moderných kuchynských doplnkov a spotrebičov.

Nerozhodných zákazníkov by mala o kúpe presvedčiť tiež garancia najnižších cien, ktoré spoločnosť zaručuje najnižšou možnou cenou na trhu. V prípade, že zákazník predloží výhodnejšiu ponuku za tovar rovnakej kvality, poskytne mu spoločnosť rovnako vysokú cenu a ako bonus dostane 5 % zľavu.

Súčasťou kuchynských zostáv sú nepochybne elektrické spotrebiče, ktoré môžeme, v rámci spoločnosti ORESI, vyberať od renomovaných svetových výrobcov a značiek.

Dizajn kuchýň ORESI

K výrobe kuchynských zostáv používa spoločnosť ORESI drevovláknité dosky MDF, ktoré disponujú širokou farebnou škálou materiálov, výbornou formovateľnosťou, vysokou kvalitou a perfektným vzhľadom finálneho výrobku. Materiál MDF je použitý pre výrobu kuchynských dvierok a všetkých čelných plôch.

Na konečnú úpravu čelných plôch je použitá špeciálna fólia, ktorá je imitáciou višňového, bukového, jelšového, orechového a calvadosového dreva. Vďaka moderným technológiám a farebnej stálosti fólie disponujú čelné plochy dokonalou imitáciou sýtych odtieňov a textúr drevín.

Zdroj: http://kuchyne-oresi.cz/

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS