5/2
Nájdite si ten svoj - pod jednou strechou!

Nájdite si ten svoj - pod jednou strechou!

5. února 2017 v 00.00, Bytové doplnky, Bytový textil, Design, Sklo

Sponzorované odkazy

Bytové doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru. Dodávajú mu ten správny šmrnc, štýl a náboj. Drobné či väčšie dekorácie patria k pohodovému bývaniu s puncom domáckosti.

Vaše bývanie je vaším azylom, miestočkom, kde môžete relaxovať po náročnom dní či vo svojom voľne. Preto správne skrášliť svoj domov je dôležité. Mať ho taký, aby ste sa tam cítili viac ako dobre. Každý má rád iný štýl, iné farby a každému sedia úplne iné typy zdobenia príbytku. A tak je nutné vyhľadávať obchody, kde majú práve ten váš štýl a drobnosti vašich predstáv.

Jedným z mála miest, kde zoženiete priehrštie všetkých možných štýlov bytových dekorácií a textílií, je obchodný reťazec KiK. Tu dostanete bytové dekorácie sklenené, porcelánové, plastové, prútené a z prírodných tráv, alebo aj plechové a z ďalších materiálov. Výber je veľký a ceny sú viac než dostupné, začínajúce od pár desiatok eur.

K dispozícii sú svietniky, sošky, misky, vázy, prestieranie, vankúšiky, koberčeky a mnoho ďalšieho. A v nespočetných štýloch a prevedeniach. Mimo bytových doplnkov tu nájdete aj kúpeľňové kúsky – súpravy aj jednotlivo.

Necháte sa zlákať aj vy?

Zdroj foto: KiK

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS