1/11
Prestreté pre spoločné chvíle

Prestreté pre spoločné chvíle

1. listopadu 2019 v 00.00 , Bytové doplnky , Design , Riad

Sponzorované odkazy

Prestretý stôl je ako pozvánka do dimenzie chutí a pôžitkov. Tak si svoj stôl prestrite cool riadom a doplnkami. Bude vám chutiť a jedlo si užijete o to viac!

Misy na ovocie Antonio

Sú opäť tu a práve včas! Tieto štýlové a originálne kúsky jednoducho musíte mať. Misy na ovocie Antonio dostanete vo veselej červenej, alebo v hlbšom prevedení v tmavo modrej farbe. Je jedno kam v domácnosti túto fascinujúcu misu umiestnite, odvšadiaľ bude priťahovať pozornosť. Využijete ju prakticky na odkladanie ovocia, alebo jednoducho len ako dekoračný objekt. Cena je 64 €. No nie sú priamo na zahryznutie?

misa Antoniomisa Antonio

Poháre Agar

Poháre pre ktoré bola inšpiráciou cesta po Afrike a Ďalekom východe. Možno ju ako nápojovú sadu v drôtenom košíčku s dreveným držiakom ľahko preniesť všade, kam potrebujete, bez toho aby ste čokoľvek rozliali či rozbili. Poháre z pevného skla môžete použiť nielen pre servírovanie teplých nápojov, ale aj na domáce limonády, koktaily, alebo na víno. Dostanete ich v sade po štyroch kusoch za 36 € , alebo v šiestich kusoch za 48 €. A čo je najlepšie, pohár možno dokúpiť aj jednotlivo.

poháre Agarpoháre Agar

Riad House Doctor

Pojmite svoje stolovanie ako Lego a poskladajte si sadu podľa svojho a sami. Keramický riad House Doctor vám to umožní. Či už ním oživíte bežný deň uprostred týždňa, alebo ho použijete pre slávnostnejšiu príležitosť, jesť z neho bude radosť. Pod glazúrou je hmatateľná hrubšia štruktúra. Každý tanier je unikát, sú vyrábané ručne.

Keramické taniere a misky v odtieni Rustic a Lake možno parádne skombinovať spolu a mať jedinečnú a originálnu sadu riadu, ktorú máte len vy. Taniere stoja menšie 12 €, stredné 13 € a väčšie 16 €, misky vyjdú na 6 €,10 € a 12 € podľa veľkosti.

riad House Doctorriad House Doctor

Hrnčeky Hübsch

Ružový, modrý, alebo zelený? Zakaždým iný keramický hrnček a predsa ten istý od značky Hübsch. Vychutnajte si svoju kávu, čaj či kakao štýlovo. Tieto rozkošné hrnčeky z glazovanej keramiky majú štýlový dizajn, a využijete ich na pitie aj ako dekoráciu.

Je krásne lesklý a záleží len na vás, akú farebnú kombináciu si vyberiete – ružovú, modrú, zelenú, alebo hnedú. My odporúčame všetky! Jeden hrnček vás vyjde na 8 €.

hrnčeky Hübschhrnčeky Hübsch

Vyberiete si s ponúkaných bestsellerov na Nila.cz aj vy?

Zdroj foto: Nila.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS