15/5
Ako ušetriť pri nakupovaní nábytku?

Ako ušetriť pri nakupovaní nábytku?

15. května 2020 v 00.00, Nábytok

Nákup nového nábytku nie je lacná zábava, predovšetkým, ak nanovo zariaďujete celé miestnosti. Práve v takých prípadoch sa oplatí využívať zľavy, ktoré vám pomôžu ušetriť aj stovky eur!

Možností, ako v dnešnej dobe ušetriť pri nákupe nábytku, je hneď niekoľko. Niektorí ľudia obľubujú nakupovanie nábytku na internete, kde sú ceny častokrát nižšie ako v prípade kamenných predajní. No, povedzme si na rovinu, nakupovanie nábytku na internete nie je práve najvýhodnejšie. Ak nakupujete nábytok, chcete si ho v prvom rade naživo pozrieť, či vám bude vyhovovať svojou veľkosťou, farebnými kombináciami a riešeniami. Nezanedbateľným faktorom je aj kvalita. Ak nakupujete na internete, spoľahnúť sa musíte výlučne na recenzie zákazníkov, ktorých často nie je dostatok. O reálnej kvalite nábytku sa tak často presvedčíte, až keď k vám dorazí domov. V prípade, že s ňou nie ste spokojní, vytvárate si zbytočné problémy.

Inými slovami, ak chcete skutočne ušetriť a neriskovať problémy, nakupovanie na internete nie je práve najvýhodnejšie. Je tu však aj druhé riešenie – chodenie po kamenných predajniach a hľadanie čo najvýhodnejších zliav. Navštíviť môžete obchodný dom IKEA, Hornbach, Asko, Kika, Black Red White… Možností je naozaj veľa. Takáto taktika vie priniesť naozaj skvelé výsledky, no opäť je tu problém – len málokto má dnes čas behať po všetkých obchodoch s nábytkom a hľadať výhodné zľavy. Našťastie, sú tu reklamné letáky, ktoré nám o najnovších zľavách povedia, no nie?

Zľavové letáky – kto ich číta?

Problémom papierových zľavových letákov je ich „otravnosť“. Každému z nás chodia do schránky a väčšinou ich rovno hodíme do koša. Sú rozsypané po dlažbách v bytovke, rozfúkané po záhrade… Nehovoriac o tom, že papierové letáky sú veľmi neekologické. V konečnom dôsledku tak môžu ponúkať aj tie najvýhodnejšie ponuky, no len málokto ich zaregistruje. Plus, mnohé obchodné domy vlastné papierové letáky so zľavami nevydávajú, respektíve, nedostanú sa do každej schránky.

Zoznámte sa s online letákmi!

Našťastie, na Slovensku pôsobí internetový portál, ktorý razom odstraňuje všetky problémy klasických papierových reklamných letákov. Tento portál nesie názov Kupino.sk. Jeho poslanie je jednoduché – prinášať všetky dostupné zľavové letáky slovenských, ale aj zahraničných predajní a supermarketov. Ak niektorý supermarket spustí zľavy, môžete si byť istí, že na portáli Kupino.sk sa o nich dozviete ako prví.

Povedzme, že sa chystáte kupovať nový nábytok v obchodom dome Merkury Market. Predtým, ako osobne navštívite Merkury Market Nitra či Merkury Market Michalovce, na portáli Kupino.sk si môžete prehliadnuť aktuálny zľavový leták danej predajne, vďaka čomu budete mať prehľad o všetkých najvýhodnejších zľavách. Je to skutočne jednoduché! Tak neváhajte a nakupujte za najvýhodnejšie ceny aj vy…

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS