27/6
Majte doma trendový drez aj batériu: vyberajte z našich tipov

Majte doma trendový drez aj batériu: vyberajte z našich tipov

27. června 2020 v 00.00, Design, Domáce spotrebiče, Kuchyne

Sponzorované odkazy

Kuchyňa, to nie je len kuchynská linka, stôl a stoličky, to sú aj prívody vody, napojenie na umývačku, a k tomu neodmysliteľne patrí aj dizajnovo slušný vzhľad batérie a drezu. Ale prečo zostávať len pri tradičných „slušných“ a klasických designoch a neskúsiť niečo viac trendové?

Pomôcť vám môže rýdzo česká značka, vďaka ktorej povýšite drez aj batériu na celkom iný level. O koho ide? O značku elektrospotrebičov Concept, ktorá rozšírila svoj sortiment o úplne novú vetvu – granitové kuchynské drezy a drezové batérie v atraktívnom modernom vzhľade. Novinky dostanete v niekoľkých farbách aj dizajnových prevedeniach a zakúpiť ich možno buď samostatne, alebo ako dokonale zladené sety drezu a drezovej batérie.

"Vďaka tejto novinke môžeme našim zákazníkom konečne ponúknuť naozaj ucelené riešenie kuchýň. Dali sme si záležať, aby drezy aj batérie boli skvele kombinovateľné, a to nielen medzi sebou, ale aj so všetkými dizajnovými líniami našich elektrospotrebičov. Všetky nové drezy a batérie spája čistý striedmy dizajn a v kuchyni tak pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo, "povedal Vít Řehák, riaditeľ českej značky elektrospotrebičov Concept pre veľké domáce elektrospotrebiče.

Kubiš a Nobles

Koncept dáva na trh hneď dva dizajnové rady – Kubiš a Nobles, ktoré dostanete v štyroch farebných variantoch, a to v čiernej, tmavo sivej, béžovej a bielej. A navyše si môžete vybrať variant s odkvapovým miestom, alebo bez neho. Obe designove rady majú cool a príťažlivý moderný vzhľad, ale aj praktické obojstranné spracovanie a dômyselne vymyslenú tlačidlovú výpust push In Button. K uzavretiu aj otvoreniu výpuste stačí stlačiť tlačidlo umiestnené na odkvapkavajúcej ploche.

Pevné a stálofarebné

Všetky nové drezy sú vyrobené z granitu, prírodného stálofarebného a pevného materiálu, ktorý obsahuje 80% drvenej žulovej a kremičitej zmesi a 20% živicového spojiva s farbivom. Má hladký, ľahko udržiavateľný povrch odolný proti mechanickému aj chemickému poškodeniu, vysokým teplotám (krátkodobo až 280 °C), UV žiareniu a vzniku škvŕn.

"Pre granit sme sa rozhodli predovšetkým preto, že je to veľmi kvalitný materiál, ktorý vydrží roky a skvele sa udržuje. Silné a pevné steny, ktoré je možné z neho vyrobiť, navyše neprenášajú vibrácie a drezy tak nerezonujú. Na kvalitu sme napokon vsadili aj u batérií. Tie sú osadené keramickou kartušou, ktorá sa minimálne opotrebováva a má tak oveľa dlhšiu životnosť ako lacné plastové typy, "vysvetlil Vít Řehák, riaditeľ českej značky elektrospotrebičov Concept pre veľké domáce elektrospotrebiče.

Nové drezové pákové batérie dostanete v troch univerzálnych dizajnových typoch a štyroch farebných variáciách – chróm a granitový povrch v čiernej, bielej a béžovej farbe s lesklými chrómovými detailmi. Všetky batérie sú otočné o 360°, takže je možné umiestniť z akejkoľvek strany drezu a sú opatrené úsporným perlátorom, ktorý obmedzuje prietok a spotrebu vody.

Ceny granitových drezov sa podľa modelu a veľkosti pohybujú v rozmedzí od 160 € do 188 €, u batérií je to od 120 € do 152 €.

Zdroj foto: Concept

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS