5/11
Granitové kuchynské drezy

Granitové kuchynské drezy

5. listopadu 2012 v 07.00 , Kuchyne

Sponzorované odkazy

Kuchyňa – základný a veľmi dôležitý priestor v každom byte aj dome! A medzi dôležité kuchynské doplnky patria aj drezy – dôležitá hygienická časť kuchyne. Na súčasnom trhu kuchynského nábytku môžeme vyberať z najrôznejších tvarov, štýlov, farieb aj materiálov. Ak chceme skutočnú kvalitu, nesmieme sa báť za ňu priplatiť. A aký materiál vám zaručuje naozajstnú kvalitu? Granitové drezy.

Granitové drezy

A aké výhody má tento materiál? V čom spočíva jeho kvalita? Granit je výsledkom spojenia žuly a kremeňa, akrylátového spojiva a farbiva. Toto spojenie má za následok veľmi pevný a odolný materiál pre drezy. Tento materiál navyše umožňuje zafarbovať drezy do najrôznejších farebných odtieňov.

Ako už bolo povedané, vďaka použitým súčastiam materiálu sú takto vyrobené drezy veľmi odolné voči škrabancom, najrôznejším chemickým látkam a aj voči vysokým teplotám, a to až do 280 ° C.

A ako takýto materiál udržiavať? Na granit nepotrebujete žiadne špeciálne chemické prípravky! Ako je to možné? Tento materiál totiž je veľmi odolný aj voči zaschnutým kvapkám, vodnému kameňu alebo plesniam.

Drezy Franke

Na slovenskom trhu ponúka kvalitné granitové drezy niekoľko značiek, ale my vám v tomto článku špeciálne prinesieme dizajnové granitové drezy značky Franke. Táto značka má vo svojej ponuke tieto drezy v najrôznejších farebných odtieňoch, štýloch a tvaroch, ako klasické okrúhle, moderné hranaté alebo komfortné rohové. Všetky drezy sú ale v modernom dizajne, ktorý skvele doladí línie vašej kuchyne.

Drez môžete zakupovat napríklad na internetových stránkach stolárska-eshop.cz , kde môžete zakupovať najrôznejšie typy granitových drezov značky Franke. Cena týchto drezov sa pohybuje od 45uer do 800eur. Ak budete mať šťastie, môžete aj na týchto stránkach vychytať akcie a zľavové ponuky, vďaka ktorým môžete tieto kvalitné drezy nakúpiť o trochu lacnejšie.

Zdroj: Thinkstock, www.stolarsky-eshop.cz , www.franke.com

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS