19/10
Vylaďte si domov jesene: jesenné dekory tapiet Wall1 vám pomôžu!

Vylaďte si domov jesene: jesenné dekory tapiet Wall1 vám pomôžu!

19. října 2020 v 00.00 , Design

Sponzorované odkazy

Pre jesennú náladu, alebo len tak pre radosť si vylaďte svoj domov do bodky – priberte si aj steny príbytku. Jesenná nálož dekórov značky Wall 1 je pútavá a inšpirujúca.

Wall1 to nie sú len tak obyčajné tapety, ale dizajnové tapety, ktoré definujú priestor. České dizajnové štúdio s vlastnou tvorbou aj výrobou vám vytvorí čo chce na mieru a realizuje identitu vášho domova ako vy chcete.

tapeta Florkatapeta Florka

Materiál a tlač

Vo Wall 1 navrhnuté a vytlačené vliesové (non-woven) tapety sú českým výrobkom a značkou. Pre tlač tapiet používajú technológiu, ktorá vyniká špičkovou kvalitou tlačového výstupu a spĺňa najprísnejšie ekologické normy. Vďaka tomu sú tapety farebne stále a priedušné.

tapeta Corntapeta Corn

Kedy tapety dostanete?

Tovar vám štandardne odošlú do piatich pracovných dní od potvrdenia objednávky. Veľkosť jednej tapety je na šírku 72 cm a na výšku 540 cm, s opakujúcim sa motívom po 51 cm. Cena jednej tapety je 87 €.

tapeta Listytapeta Listy

Ako na inštaláciu a údržbu tapiet Wall 1?

Inštalácia a údržba je jednoduchá. Grafiku na stenách ošetrujte pomocou suchej, alebo len mierne navlhčenej papierovej, alebo bavlnenej utierky. Pokyny „na inštaláciu a údržbu podrobne sú tu“: https://www.wall1.cz/...a_udrzbe.pdf

tapeta Falltapeta Fall

Úprava farby tapety

U väčšiny vzorov tapiet je možné upraviť ich farebnosť. Tieto tapety majú označenie tónovateľné. Na vaše želanie vám tapetu zadarmo zafarbia a pošlú e-mailom farebný náhľad na schválenie. Ak nie ste si istí vami zvolenou farebnosťou a chcete sa presvedčiť, či je hráškovo zelená naozaj „hrášková“, požiadajte o vzorku tapety do ruky, ktorú vám radi pripravíme a poštou doručíme na vašu adresu. Môžete si potom skúsiť, či Vám sedí k nábytku, maľovke, alebo napríklad k novým šatám…, alebo k jeseni.

tapeta Cone 01tapeta Cone 01

Zdroj foto: Wall1

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS