26/10
Pripravte svoj domov na sychravú jeseň

Pripravte svoj domov na sychravú jeseň

26. října 2020 v 00.00 , Bytové doplnky , Design

Sponzorované odkazy

Teplúčko, hrejivo, útulne a príma – to by chcel mať doma bezpochyby každý z nás. Domov je miesto odpočinku, relaxu a domácej pohody s blízkymi. Ako na to, aby bolo čo najlepšie geniálne? Poradí nám herečka Lucie Benešová.

Herečka, dablérka a moderátorka Lucie Benešová, v súčasnosti najviac známa ako Róza zo seriálu Slunečná, sa začiatkom roka stala novou tvárou značky Astoreo. Ako sama hovorí, interiérový dizajn je jej veľkým koníčkom a nedá dopustiť na svoj milovaný vidiecky štýl. Rada ladí farby a vzory a vyhotovuje aj vyrába doplnky pre útulný domov. Pozrite sa na Luckine tipy, ktorými počas nadchádzajúcej jesene zahrejete svojich blízkych nielen na tele, ale aj na duši.

Fotorámik s LED osvetlenímFotorámik s LED osvetlením

Fotorámik s LED osvetlením

Domáca pohoda nie sú len veci, ale aj naši milovaní. "Najmilšie fotky svojich blízkych môžete mať neustále na očiach. Najlepšie vyniknú v jednoduchom bielom rámčeku. Tento je navyše vybavený šiestimi drobnými diódami, ktoré ho v prítmí decentne a originálne rozžiaria, "odporúča herečka Lucie Benešová. Kúpite na Astoreo.cz. Kúpite ho za 7 €.

Stolná lampa LifetimeStolná lampa Lifetime

Stolná lampa Lifetime

Lampa v duchu škandinávskeho štýlu vdýchne každému interiéru eleganciu a jedinečný štýl. Spojenie minimalistického a zároveň moderného dizajnu je zárukou skvelého a praktického doplnku do všetkých interiérových štýlov. Drevená trojnožka zaistí dokonalú stabilitu svietidla a tienidlo z vystuženej tkaniny rozptýli tlmené svetlo do príjemnej nálady. „Lampa má jednoduchý dizajn a je tak ideálnym osvetlením pre vidiecky aj moderný štýl, hodí sa prakticky kamkoľvek,“ hovorí Lucie Benešová. Kúpite na Astoreo.cz. Cena je 10 €.

Deka s barančinouDeka s barančinou

Deka s barančinou (rôzne vzory)

Hrejivá a hebká deka z mikro flanelu opatrená príjemnou barančinou. "Veľmi ľahko sa udržuje, pretože sa na nej nerobia žmolky. Využijete ju ako prikrývku pre chvíle pohody s knihou, ale aj ako skvelý dekoračný prehoz, "odporúča Lucie Benešová. Deka je dostupná v niekoľkých farebných vzoroch. Kúpite na Astoreo.cz. Cena je 34 €.

Ponožky s barančinouPonožky s barančinou

Ponožky s barančinou, vzor soby

Zimné ponožky v univerzálnej veľkosti s hrejivou barančinou zahrejú aj tých najviac zamrznutých. "Keď si situácia žiada pokoj a nohy v teple, tieto ponožky sú ideálnou voľbou. Navyše sú protišmykové a môžete ich použiť aj namiesto papúč, "dáva tip Lucie Benešová. Kúpite na Astoreo.cz. Cena je 6 €.

Čo hovoríte na tipy Lucie Benešovej? Páčia sa vám?

Zdroj foto: Astoreo.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS