19/5
Domov v štýle botanickej záhrady

Domov v štýle botanickej záhrady

19. května 2021 v 00.00 , Bytové doplnky , Bytový textil , Design

Sponzorované odkazy

S teplými jarnými lúčmi sa postupne prebúdza aj doposiaľ spiaca zeleň. Všetky lúky a trávniky odkrývajú puky lúčnych kvetov a celá príroda naraz ožíva. Takto príjemné scenérie dokážu potešiť naše oko, až máme chuť si kúsok krásnej jarnej prírody zobrať aj domov.


sukulenty od 8 €

Zeleň ale nemusí byť výhradne otázkou exteriéru. Pôvabné kúsky napodobňujúce krásu prírody si môžete zaobstarať aj do svojho domova a nemusíte sa obávať, že vám dlho nevydržia. Zariaďte aj domov v štýle botanickej záhrady!

tráva od 4 €

Bonsaj tak trochu inak

Jednou z možností je siahnuť po umelej bonsaji. Je to rastlina, ktorá dodá každému priestoru originálny štýl. Pravá bonsaj je však veľmi náročná na pestovanie a rastie veľmi dlho. Práve preto môže byť umelý variant vhodný aj pre menej zdatných pestovateľov.


bonsaj od 16 €

Solitérna izbová zeleň

Efektnú zeleň si môžete vykúzliť aj pomocou solitérneho kúsku rastliny, ktorý jednoducho vložíte do vázy. V KiK teraz nájdete krásnu levanduľu či iné ozdobné kvety, ktoré váš domov zútulnia a navyše vám dlho vydržia.

listnatý strom od 14 €

Vetvičky do vázy

Môžete tiež využiť umelé vetvičky do vázy. Sú krásne a veľmi identické so živými rastlinkami. Ozvláštnia a doladia vám domov a dodajú mu zelenú náladu a domácu pohodu.

trsy kvetín a vetvičky od 3 €

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS