2/3
Stolička Kolesá: Škandinávsky dizajn za skvelú cenu nie je len v IKEA!

Stolička Kolesá: Škandinávsky dizajn za skvelú cenu nie je len v IKEA!

2. března 2012 v 07.00 , Stoličky

Sponzorované odkazy

Škandinávsky dizajn to je pojem sám o sebe. Na Slovensku nás o tom prakticky dennodenne presviedča nákupné centrum IKEA, ktoré svojou vybranou politikou spôsobilo doslova revolúciu v nakupovaní interiérového aj exteriérového nábytku a doplnkov. Škandinávsky dizajn sa však iba na túto spoločnosť neobmedzuje. Dokladom toho je rad predajní dizajnových kúskov, z ktorých si dnes prostredníctvom stoličky Kolesá jeden priblížime.

Jedná sa o internetovú predajňu Finnish Design Shop, ktorá sa ako už názov samotný napovedá, sústredí na predaj jedinečných počinov zo zeme pri polárnom kruhu. Desiatky značiek, desiatky dizajnérov, to je Finnish Design shop, ktorý sa nezameriava iba na nábytok, ale všeobecne na všetky výrobky, v ktorých design hrá alebo by mal hrať ústrednú úlohu.

Ostatne stolička Kolesá je práve taká, pričom si dokonca ponecháva prednosti, ktoré poznáme z IKEA – kvalitné spracovanie, zaujímavý vzhľad a priaznivú cenu. Stoličku Kolesá navrhla v spolupráci s Inno dizajnérka Mikko Laakkonen, ktorá rozhodne nepatrí k nováčikom na poli interiérového dizajnu. Stolička sa pýši hladkými líniami a transparentnou podobou, takže ju oceníte všade tam, kde máte radi otvorené priestory. Cena stoličky je 442 $.

zdroj: http://www.finnishdesignshop.us/ …-p-4784.html

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS