1/3
Kuchynské zásuvky so zoraďovačom, to je úložný systém Rev-A-Shelf!

Kuchynské zásuvky so zoraďovačom, to je úložný systém Rev-A-Shelf!

1. března 2012 v 07.00 , Kuchyne , Nábytok

Sponzorované odkazy

Organizácia v kombinácii s maximálnym využitím priestoru nám nielen pomôže vyriešiť zdĺhavé hľadanie, ale tiež ponúkne viac miesta pre ďalšie predmety. Pozrite sa s nami na zaujímavé kuchynské zásuvky so zoraďovačom.

Úložný systém Rev-A-Shelf umožňuje ľahkú vertikálnu organizáciu kuchynského riadu a doplnkov. Vďaka tomuto revolučnému zakladaču získame úhľadný rad zoskupenia, ktorý vyrieši problém s neustálym hľadaním.

Systém Rev-A-Shelf je každému zákazníkovi, alebo lepšie povedané každej kuchynskej linke, ušitý priamo na mieru. Kolekcia ponúka celý rad organizačných doplnkov, ktoré sa jednoducho vložia do zásuviek alebo skriniek a uľahčia nám prácu. Systémov je celá rada, k obľúbeným patria napríklad špeciálne regály na hrnce, panvice a pokrievky.

Rev-A-Shelf je možné jednoducho nainštalovať, pomocou špeciálnych kolíčkov, ktoré sa zasúvajú do dierovanej steny alebo je možné využiť ich samostatne. Štipce možno nastaviť podľa potreby užívateľa, podľa aktuálnej potrebnej veľkosti a druhu uloženia. Kedykoľvek je možné požadovaný tvar či veľkosť úložného ohraničenia zmeniť.

zdroj: http://www.kbbonline.com

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS