4/1
Potrebujete viac miesta? Je tu Pax/Komplement od IKEA

Potrebujete viac miesta? Je tu Pax/Komplement od IKEA

4. ledna 2014 v 07.00 , Nábytok

Sponzorované odkazy

Potrebujete si doma urobiť poriadok? Stále máte pocit, že by ste potrebovali viac miesta, a z aktuálnej ponuky šatníkových skríň si nemôžete vybrať? Tak práve pre vás je tu systém Pax/Komplement, ktorý je k dostaniu v obchodnej sieti IKEA.

Švédska spoločnosť sa už roky teší celosvetovej obľube, pretože dokáže skĺbiť kvalitu, pekný vzhľad a dobrú cenu. IKEA uprednostňuje svojich zákazníkov v každej situácii. Dôkazom toho je aj spomínaný systém Pax/Komplement, ktorý vám dovoľuje prispôsobiť si vašu novú šatníkovú skriňu presne podľa vašich predstáv a možností.

Šatníková skriňa presne podľa vašich predstáv

Pax/Komplement obsahuje celkom osemnásť typov dverí v piatich farbách v štyroch rozmeroch šírky a po dvoch dĺžky a hĺbky. Súčasťou tohto systému sú aj rôzne zásuvky a police, háčiky aj ramienka a najrozličnejšie škatule na konkrétne veci od oblečenia po topánky. To dohromady poskytuje neuveriteľné možnosti, ako si zariadiť vašu novú šatňu.

Neveríte? Len si to skúste. Spoločnosť IKEA totiž na svojich stránkach disponuje aplikáciou, v ktorej si môžete vašu novú šatňu presne vymodelovať. Plánovací program pre šatňové skrine nájdete tu.

Servis, ako má byť

Na všetky súčasti systému Pax/Komplement sa navyše vzťahuje desaťročná záruka. A pozor: Ak sa rozhodnete zakúpiť šatníkovú skriňu Pax/Komplement do 26. augusta, najneskôr nasledujúci deň vám spoločnosť IKEA odvezie vami zakúpený tovar domov, a to úplne zadarmo.

zdroj: http://www.ikea.cz

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS