23/10
Tuky ťuk! Vianoce sú za dverami!

Tuky ťuk! Vianoce sú za dverami!

23. října 2016 v 03.15 , Bytové doplnky , Design

Sponzorované odkazy

Je dva mesiace pred vianočnými sviatkami čoskoro o nich hovoriť? Nie je! Predsa sa musíte pripraviť na vianočné trendy, ktoré tento rok frčia! Na to je najvyšší čas!

Trendy, štýly, farby a dizajn nie sú doménou len rýdzo sveta módneho odievania. Zasahujú značne aj do bytového dizajnu, obuvníctva, módnych doplnkov a ďalších odvetví. Sezónna sféra produktov nie je výnimkou. A preto sa poďte s nami už teraz pozrieť na to, čo by vám tento rok na Vianoce nemalo doma chýbať.

Tento rok sú v kurze pastelové farbičky. A tak je reálne použiť farby z vášho šatníka aj na vianočnú výzdobu. Teda na vianočný stromček alebo aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálne trendy a nové kolekcie pre tento rok hovoria, že je možné vyberať medzi pastelovými tónmi, odviazať sa s krásnou krištáľovou fuchsiovou, alebo staviť na jemnosť hnedej a zlatej. Ale na svoje si prídu aj priaznivci klasiky.

Púdrové romantické farby rozhodne nie sú len záležitosťou jari. Dizajnéri vianočných ozdôb ich zaradili do najnovšej kolekcie vianočných ozdôb, takže máte repertoár v podobe pastelovo modrej, ružovej alebo mentolovej. A môžete zdobiť, bývanie aj vianočný stromček. Farebná inšpirácia je odrazom tohtoročných farieb roka, ktoré na začiatku roka 2016 určila spoločnosť Pantone.

A tak to, čo sme počas roka videli vo farbách na prehliadkových mólach v odevnej móde, teraz nachádza uplatnenie vo vianočnej výzdobe. V prípade fuchsiovej či fialovej s ružovými podtónmi. Výrazné krištáľové polopriehľadné dekorácie v živých odtieňoch sú hitom tejto zimy a v kombinácii so zelenou dodajú vianočným oslavám nový rozmer. Sladkú paletu potom dopĺňa elegancia a luxus, a to v podobe umiernenej hnedej v spojení so zlatou a bielou. Nezabúda sa ale ani na obľúbené metalické odtiene.

Priaznivci klasiky môžu vyberať z veselých červených, zelených alebo jemných bielych a zlatých farbičiek. A ak máte medzi obľúbenými prírodné materiály, môžete si doma vytvoriť tú pravú rustikálnu atmosféru. Či už si vyberiete zlaté ornamenty v kombinácii s polopriehľadnými guľami, alebo červené a zelené banky aj s bodkami, rozhodne ani v jednom prípade nesiahnete vedľa. Doplniť ich môžete aj o hravé autíčka či iné obľúbené vianočné figúrky.

Zdroj foto: Glassor

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS