29/1
Perfektný pomocník do kuchyne: Viacrýchlostný robot Cecotec

Perfektný pomocník do kuchyne: Viacrýchlostný robot Cecotec

29. ledna 2021 v 00.00 , Design , Domáce spotrebiče

Sponzorované odkazy

Mať doma v kuchyni všestranného pomocníka je dnes doslova výhra. Všeličo za vás pri príprave pokrmov urobí, a vy tak usporíte veľa času a môžete sa venovať niečomu inému.

Takým pomocníkom bezpochyby je viacrýchlostný robot Cecotec EasyMix. On totiž vie oveľa viac ako iné kuchynské roboty. Šľahá, hnetie, mieša, mixuje a tiež emulguje.

Čo je emulgácia?

Emulgácia, inak tiež emulzifikácia je tvorba emulziou. Dochádza k nej pri zmiešaní dvoch kvapalín (napríklad oleja a vody) z ktorých sa má vytvoriť emulzia. Pri emulgácii dôjde k rozdeleniu obidvoch zložiek do jednotlivých vrstiev. A aby túto celkom náročnú vec za vás urobil v kuchyni robot, je celkom príma.

Keď sa povie Cecotec

Cecotec EasyMix je štýlový kuchynský robot, pýšiaci sa krásnym dizajnom v cool kombinácii farieb – farbách tyrkysovej s antikorom. Ponúka široké spektrum užitočných funkcií a môže sa stať perfektným pomocníkom každej kuchyne.

Misu má vyrobenú z trvanlivého antikoru s príjemnou veľkosťou 3 litre. A v úplnej súhre s planetárnym (elipsovitým a krúživým pohybom) spracuje dokonale mnohé cestá a zmesi. Planetárny pohon umožňuje pokrytie celej misy a vysokorýchlostný motor so šesticou rýchlostí vyhovie akejkoľvek rýchlosti miešania.

Výklopné rameno s poistkou ponúka jednoduchú manipuláciu a protišmykové nožičky zaisťujú stabilitu robota na umiestnenom povrchu. Rotačná páka krásne vkĺzne do misy a 2 háky na miesenie s dvoma šľahacími metličkami ponúkajú širokú škálu využitia. Samozrejmosťou je návod v slovenčine.

Čo všetko Cecotex ponúka?

  • Šľahá, hnetie, mieša, mixuje a emulguje.
  • Jednoduché, bezpečné a tiché použitie.
  • Na výber máte zo šiestich rýchlostí.
  • Planetárny pohon umožňuje pokrytie celej misy.
  • Vysokorýchlostný motor má poistku proti prehriatiu.
  • Nerezová elegantná misa o objeme 3 litre a protišmykové nožičky pre stabilitu.

Robot Cecotes EasyMix sa tak stáva neoceniteľným pomocníkom, s ktorým bude varenie, pečenie a príprava pochúťok jednoduchou, rýchlou a zábavnou záležitosťou za cenu 56 €. Kúpiť ho môžete na stránkach značky Cecotec.cz .

Zdroj foto: Cecotec

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS