5/3
Pripravte sa na Veľkú noc s predstihom!

Pripravte sa na Veľkú noc s predstihom!

5. března 2021 v 00.00 , Design , Domáce spotrebiče

Sponzorované odkazy

Za dva mesiace tu máme Veľkú noc. Tento rok bude možno trochu iná, ale ani tak nie je na škodu, byť na ňu pripravení a zlepšiť si náladu nejakou tou dobrotou. A tradičné veľkonočné recepty ich ponúkajú nespočetné množstvo. Pri práci v kuchyni sa tak určite bude hodiť nejaký ten šikovný pomocník. Napríklad od českej značky Concept.

Kuchynskí pomocníci na nezaplatenie

Food processor RM3000 CUBE

Jeden pomocník na mixovanie, strúhanie, sekanie, hnetenie, miešanie, šľahanie, krájanie, odšťavovanie aj mletie kávy a korenia. Vyniká kvalitným spracovaním, má 2 rýchlosti, funkciu PULSE a chytro vymyslenú zásuvku na ukladanie príslušenstva. Mixér má nádobu s objemom 1,8 litra, v ktorej je možné mixovať teplé aj studené. Má tiež filtračné sitko, ktoré zachytí drobné zrniečka z ovocia. Food procesor disponuje špeciálnymi nástavcami pre miesenie a šľahanie, nástavcom na odšťavovanie a mlynčekom na kávu, korenia, bylinky aj na orechy. Má ale aj 5 struhadlových nástavcov, chopper a príslušenstvo pre krájanie kociek zo zeleniny. Cena je 120 €.

Planetárny multifunkčný robot RM7000 ELEMENT

Hnetie, šľahá, miesi, mixuje, strúha a pomôže aj s cukrovinkami, výrobou a plnením párkov, alebo klobás. O akékoľvek bezchybné cesto sa postará planetárny systém miešania, kedy sa metla pri miešaní otáča ako okolo svojej osi, tak okolo obvodu misy. Robot s kovovým telom aj všetkými prevodmi ale ponúka aj mixér, mlynček na mäso, strúhadlový nadstavec aj tvorítko na cukrovinky. K dispozícii je 5 rýchlostí prevádzky vrátane programu PULSE a nechýba ani bezpečnostná poistka. Cena je 320 €.

Teplovzdušná fritéza FR1200

Pripravíte v nej rezeň aj koláč. A to všetko dokonca oveľa zdravšie. Vďaka cirkulárnemu prúdeniu horúceho vzduchu totiž aj bez použitia oleja vyčarí chrumkavé, chutné a rovnomerne prepečené pokrmy s menším obsahom kalórií, cholesterolu aj tuku. Problém pre ňu ale nie je ani pečenie, grilovanie, rozmrazovanie, alebo sušenie. Disponuje vnútorným priestorom s objemom 12 l, 16 prednastavenými programami (hranolky, rozmrazovanie, krídla, sušenie, steak, plátky, ryby, zelenina, popcorn, kurča, koláč, pizza, toast, sušienky, manuál, keep warm), možnosťou nastavenia teploty od 50 do 200 ° C a časovačom. Cena je 160 €.

Vákuová zváračka VA0040

Bude sa hodiť, až budete uvarené a upečené dobroty potrebovať uskladniť. Ale využiť ju môžete aj pri príprave sous-vide, alebo pre urýchlenie marinovania mäsa. Ponúka 4 prevádzkové režimy, umožňuje vákuovanie suchých aj vlhkých potravín a má jednoduché intuitívne ovládanie. Cena je stanovená na 80 €.

Pekáreň chleba PC5510

Čerstvo upečeným pečivom a dokonale pripraveným cestom na kysnuté koláče, rožky, múčniky, cestoviny, alebo rezance určite nikto cez Veľkú noc nepohrdne. Pekáreň ponúka výber z dvoch veľkostí bochníka (700 alebo 1000 g) a tiež z troch stupňov prepečenia kôrky (svetlá, stredná, tmavá). Má 12 prednastavených programov, funkciu KEEP WARM, možnosť odloženia štartu až o 13 hodín, časovač, prehľadný LCD displej nepriľnavý povrch a veľké okno. Cena pekárne je 100 €.

Všetky tieto a mnohých ďalších pomocníkov nájdete na e-shope Concept ..

Zdroj foto: Concept

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS