18/4
Fondue ohrievače: Pozvite svojich priateľov na švajčiarsku špecialitu

Fondue ohrievače: Pozvite svojich priateľov na švajčiarsku špecialitu

18. dubna 2012 v 07.00 , Kuchyne

Sponzorované odkazy

Zima ešte stále nekončí a vám sa cnie po teplých letných dňoch? Užite si s priateľmi spoločný čas aj počas zimných večerov. Urobte si zásobu syra, mäsa, zeleniny alebo čokolády, ovocia a cukríkov, rozpáľte oheň a ohrejte sa u zimného pikniku s fondue. Je len na vás, ako si túto labužnícku zábavu užijete.

Základom je kvalitný riad na fondue, ktorý vám ponúka napríklad značka Kelam Line na stránkach krasnybyt.cz . Od nej si môžete zakúpiť kvalitné a zároveň štýlové fondue ohrievače z keramiky, nerezu, chrómu alebo smaltu. Tieto materiály v sebe udržia dlho teplo a doprajú vám tak ochutnávanie po celý večer. Súčasťou sady je vždy horák a dlhé vidličky na napichovanie príslušných ingrediencií.

Pri mäsovej variante na vidličku napichnete mäso alebo chlieb, dáte do ohrievača a necháte osmažiť. Potom ho namáčate v najrôznejších omáčkach a dressingoch a užívate si túto lahôdku.

U čokoládovej varianty v ohrievači rozpustíte čokoládu, v ktorej si potom pomocou dlhých vidličiek namáčate ovocie, cukríky a iné sladké delikatesy.

Zdroj: www.krasnybyt.cz

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS