22/10
Originálny interiér: Japonské posuvné steny

Originálny interiér: Japonské posuvné steny

22. října 2012 v 07.00 , Design , Obývacie izby , Spálne

Sponzorované odkazy

Máte radi originálny dizajn orientu? Chcete, aby interiér vášho domu či bytu bol niečím odlišný? Alebo máte veľký byt a potrebujete niektorú z miestností šikovne rozdeliť? Najlepším riešením sú japonské posuvné steny. Je to jedinečný interiérový doplnok, ktorý dodá nový šmrnc vášmu bytu!

Ako už bolo vyššie napísané, tieto posuvné steny môžete použiť nielen pre rozdelenie miestnosti, ale aj pre zatienenie okien. Vyberať môžete z najrôznejších materiálov, ale aj dizajnových potlačí. Poďme sa teda spoločne pozrieť na niektoré spoločnosti a ich ponuky dostupné u nás na Slovensku.

Rolrols posuvné steny

RolRols vám ponúka japonské posuvné steny, ktoré sa posúvajú na vodiacej lište, ktorej dizajn si tiež môžete u nich vybrať. Firma navyše poskytuje najväčšiu formu luxusu v podobe diaľkového ovládača. Ďalšími výhodami týchto posuvných stien je jednoduchá montáž a hlavne jej elegantný vzhľad. Ak máte radi prírodné materiály ako trstina alebo ryžový papier, táto firma je tá pravá pre vás.

Dopyt po týchto stenách môžete zatiaľ uspokojiť pomocou ich internetových stránok RolRols.cz alebo na pobočkách, zatiaľ iba v Českej republike, a to v Prahe, Brne alebo v Pardubiciach.

Sun Selection posuvné steny

Ani v kolekcii firmy Sun Selection nesmie chýbať toto obľúbené tieniace zariadenie. Táto firma vám ale navyše ponúka originálne potlače stien podľa vašich prianí a požiadaviek. Cenníky stien nájdete priamo na ich stránkach Sun Selection.cz .

Rolux posuvné steny

Japonským posuvným stenám sa venuje aj firma Rolux. Ponúka tieto steny v najrôznejších dizajnoch a materiáloch. Japonské posuvné steny sú najčastejšie inštalované do moderných domov aj strešných stavieb.

Zháňať sa po stenách od firmy Rolux sa môžete zatiaľ iba v ich kamennej predajni v Bohuniciach, alebo prostredníctvom ich obchodných zástupcov, ktorých kontakty nájdete na stránkach Rolux.cz .

Zdroj: www.rolrols.cz

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS