3/5
Luxusný matrac pre dobré spanie

Luxusný matrac pre dobré spanie

3. května 2013 v 00.00 , Spálne

Matrac do postele patrí k tým najdôležitejším súčastiam akéhokoľvek dobrého spánku. Každá posteľ sa skladá z niekoľkých častí a matrace sú jej neodmysliteľnou súčasťou. Vzhľadom k rozdielnym stavbám jednotlivých ľudí sú využívané tiež odlišné matrace. Líšia sa nielen rozmermi, ale aj zložením. Poďme si spoločne predstaviť kvalitný matrac pre pohodlný a ničím nerušený spánok.

Kvalitný matrac

Matrace Curem sú vyrábané starostlivo z tých najlepších materiálov. Vďaka nim sa v noci príjemne vyspíte a oddýchnete si. Sú zhotovené zo špeciálnej peny Curemfoam TM. Vďaka nej majú odľahčujúce vlastnosti, ktoré sa postarajú o dokonalý spánok a navyše vám tiež pomôžu pri bolestiach pohybového aparátu, kĺbov a svalov. Pokiaľ zháňate kvalitnou a komfortnou matrac s ortopedickými vlastnosťami, ste tu správne.

Matrace Curem

Dvojvrstvový matrac Curem má ventilačné jadro, veľkú výšku (až 24 cm) a penu Curemfoam TM. Poťah matraca je prešitý jemnou penou, ktorá sa postará o tzv. stav beztiaže. Bude sa vám zdať, ako keby ste lietali, nikde vás nebude nič tlačiť a v spánku sa budete „vznášať v oblakoch“. Ak radšej spíte na tvrdších matracoch, zvoľte tzv. typ Hard, ktorý má zvýšenú tuhosť.
Ďalšie nespočetné výhody matracov tohto typu je ich snímateľný poťah. Ak si aj vy tento typ matraca zakúpite, dostanete navyše zadarmo matracový chránič Curem, ktorý možno dokonca aj vyprať na 60 °C. A čo je úplná bomba? Matrace Curem majú záruku na desať rokov!

Relaxácia a spánok

Matrace Curem vám zaručia luxusný spánok alebo príjemnú relaxáciu. Kombinácia rôznych tuhostí a typov pien umožňuje pri ležaní docieliť maximálneho pohodlia a stability. Či už budete spať na chrbte, na boku, na bruchu… nikdy vás nebudú tlačiť boky, chrbát alebo bolieť hlava. Tlak, ktorý vyvolávate vašimi partiami tela na matrac, sú efektívne vyrovnávané.

Typy matracov

Matrace Curem sú dostupné v rôznych typoch, ktoré sa líšia najmä zložením, výškou matraca, výškou jadra a pod. Každý typ matraca je podrobený náročnými mechanickými testami.
Curem C 1000 sú luxusné matrace s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami. Výška matraca je cca 19 cm a samotné jadro meria 17 cm. Ďalej sa skladá z dvoch vrstiev peny a z poťahu Cooper, ktorý pohodlne zložíte a vyperiete. Matrace sú stanovené pre záťaž do 130 kg.
Curem C 2000 spadá tiež do kategórie luxusných matracov Curem s výškou 21 cm. Tento matrac je tiež chránený poťahom s nosnosťou do 130 kg. Termopena, ktorá je súčasťou matracov, sa vyznačuje svojou tuhosťou a zaručuje výborné prispôsobenie matraca pri všetkých polohách tela.
Curem C 3000 je dvojvrstvový luxusný matrac s výškou 24 cm. S takým matracom zaručíte vášmu telu kvalitný spánok a navyše investujete aj do zdravia. Curem C 3000 je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.
Ďalším typom matracu je Curem C 4000 s trojvrstvo­vým prevedením. Obsahuje samozrejme jadro, ventilačné kanáliky, tiež obsahuje peny Cremfoam TM a Curemfoam TM Visco peny tej najvyššej kvality. Výška matraca činí neuveriteľných 26 cm, so záťažou do 140 kg.
Typ Curem C 5000 EGO je ten najluxusnejší model matracov Curem. Celkom obsahuje štyri vrstvy, výška matraca je cca 26 cm a nosnosť je ako u predošlého typu 140 kg.


Na matrace Curem máte záruku 10 rokov a dajú sa dodať v rôznych rozmeroch. Od 80×195 až po 180×200 cm. Samozrejme sa dajú upraviť a predĺžiť na 210 alebo 220 cm. Kúpte si tieto zdravotné, komfortné a luxusné matrace aj Vy.

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS