6/10
Časomer ako má byť? Stavte na originalitu s Bold!

Časomer ako má byť? Stavte na originalitu s Bold!

6. října 2016 v 08.30 , Bytové doplnky , Design , Hodiny

Sponzorované odkazy

Meranie času nemusí byť nuda! Môže byť trendy, zábavné, vkusné a originálne. A minimalistické. Ako náš tip pre vás!

Škandinávske produkty sú všeobecne známe svojím jednoduchým poňatím, hladkými líniami a vkusným farebným ladením. Nie je tomu inak ani v prípade hodín Bold, ktoré ponúka značka Normann Copenhagen podľa návrhu švédskeho dizajnéra Jonasa Wagella.

Minimalistický časomer Bold

Ich hodiny sú skutočnou ukážkou minimalizmu. Pritom sú flexibilné a v takom dizajne, že je ich možné umiestniť u vás doma doslova kdekoľvek – môžu zdobiť halu, obývaciu izba, kuchyňu či pracovňu. Hodiny sú ľahučké, hliníkové, hladké, a pritom hravé. Majú taký šmrnc, že pozdvihnú akýkoľvek priestor na vyššiu úroveň.

V jednoduchosti je sila – priamo Boldovská

Jednoduché Boldovky majú svoj osobitý výraz, a hliník je doplnený farebnými ručičkami, ktoré evokujú vo vás pocit akoby sa hodiny vznášali. Príjemné oblé tvary s typicky severským štýlom sú elegantné pre firmu tak charakteristického priemyselného dizajnu. Hodiny majú priemer 350 mm a dánska značka Normann Copenhagen ich ponúka v troch farebných prevedeniach (biela, sivá a petrolejová) za príjemných 63 € s DPH.

Vyrobené v Dánsku

Dánsku značku Normann Copenhagen založili v roku 1999 Jan Andersen a Poul Madsen v túžbe na trh dodať originalitu a odlišnosť. Majú na svojom konte celý rad štýlových kúskov (konkrétne takmer štyridsiatku).

So švédskou originalitou

Švédsky dizajnér Jonas Wagell je pôvodom grafickým dizajnérom a projektovým manažérom. Potom sa mu splnil sen, má prácu produktového a interiérového dizajnéra. Je absolventom štúdia nábytkového dizajnu a interiéru na Konstfack University College, a teraz veľmi úzko spolupracuje práve so značkou Normann Copenhagen.

Čo na ich spoluprácu a časomery hovoríte?

Zdroj foto: DesignBuy

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS