27/11
Rodinka dizajnových vychytávok - v zľave

Rodinka dizajnových vychytávok - v zľave

27. listopadu 2016 v 00.00, Bytové doplnky, Design, Stoličky, Svietidlá

Sponzorované odkazy

Interiér sa vylepšuje stále. Máme pre vás príma rodinku dizajnových kúskov priamo pre vás. Môžu byť inšpiráciou pre zveľadenie vášho domova, alebo vianočným ťahákom a tipom pre rodinu, alebo blízkych.

Devízou predvianočného obdobia sú zľavy. Vidíme ich všade, počnúc rôznymi akčnými dňami hyper a supermarketov, e-shopov aj štýlových obchodíkov, dopredaje a výpredaje, cez black friday, až po adventné a vianočné zľavy. Zľavovým akciám podliehajú všetci – zákazníci aj obchodníci. Nie inak je tomu aj u bytových doplnkov, svietidiel, stoličiek a ďalšieho nábytku. A tak máte šancu vylepšiť si svoj byt za podstatne nižšie ceny, ako inokedy.

Zaujímavým typom je ponuka jesenného dopredaja skladových zásob firmy Amos design. K dispozícii je jesenný predaj originálnych svietidiel, jesenný dopredaj stoličiek a ďalší sortiment.

Predaj obmedzeného počtu nových stoličiek v originálnom balení pozostáva zo štyroch zaujímavých kúskov.

S opierkami

Apartné a neobvykle riešené stoličky s opierkami, ktoré majú sedadlo a operadlo z plastu, pričom sedadlo je očalúnené textíliou. Kostra stoličky je z chrómu a celá konštrukcia je riešená tak, aby stoličky boli stohovateľné. Dizajnový a odolný kúsok môže byť váš za cenu 91,– € vrátane DPH

apartné stoličky nielen k jedálenskému stolu – s opierkou ruky a bez opierky

apartné stoličky nielen k jedálenskému stolu – s opierkou ruky a bez opierky

Bez opierok

Pekné štýlové stoličky v kostre z chrómu, bez opierok rúk, ktorých sedadlo aj opierka je z plastu a sedacia časť očalúnená textíliou. Rovnako tieto stoličky sú stohovateľné a kvalitne spracované, čím sú odolné. Zaujímavé posedenie môžete kúpiť kus za 67,– € vrátane. DPH.

Rubik 580 Pedrali a Velveeta bar

Z radov barových stoličiek zaujali barovky Rubik 580 Pedrali a Velveeta bar, vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie, ktoré majú efektné transparentné prevedenie z plastu odolného proti mechanickému poškodeniu. Barové šik stoličky sú dovozom z Talianska a cena za kus po zľave činí 104,– € vrátane DPH.

štýlové barovky ozvláštnia nielen interiér

štýlové barovky ozvláštnia nielen interiér

Zo svietidiel vyberáme pár epesných kúskov, ktoré nesklamú.

Tolomeo micro

Zaujímavá štýlová lampička s ohybným kĺbmi. Dostanete ju v mnohonásobnom farebnom prevedení – alu, červená, sivá, žltá, modrá, oranžová, tyrkys, zelená a bronz. Lampu možno využiť variabilne na mnoho spôsobov a na nasvietenie mnohých priestorov, od pracovných stolov až po kúty v interiéri a na nábytku. Lampička je dodávaná vrátane podstavca, cena v alu verzia činí 195,– € a v ostatných farebných prevedeniach vás príde na 194,– €.

Tolomeo micro – stolná lampa ako má byť

Tolomeo micro – stolná lampa ako má byť

Tolomeo závesné decentral

Je to obdoba stolovej lampy v závesnom poňatí. A tak môžete mať doma napríklad duo efekt, so stolovou lampičkou a závesným svietidlom – oboje v modeli Tolomeo. Závesná verzia je tiež s ohybnými ramenami, a možno ju nasmerovať teda variabilne tam, kam potrebujete posvietiť. Je to efektná a veľmi šik verzia závesného svietidla. Model môžete kúpiť len v satin alu verzii za cenu 331,– €.

závesné svietidlo Tolomeo decentral

závesné svietidlo Tolomeo decentral

Čo na ne hovoríte? Veľmi zaujímavé kúsky!

Zdroj foto: Amosdesign.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS