27/9
Zútulnite si svoju domácnosť týmito produktami!

Zútulnite si svoju domácnosť týmito produktami!

27. září 2021 v 17.00 , Bytové doplnky

Túžite si oživiť interiér vašej domácnosti, no už neviete ako? Prinášame vám prehľad najpreferovanejších produktov na okná či stôl. Vďaka tomu budete mať doma dokonalú atmosféru, bez ktorej si to už ani nebudete vedieť predstaviť.

Na začiatok si povieme niečo o produktoch na okno. V dnešnej modernej dobe sú obľúbené parapety či rolety, ktoré poznáme vnútorné a vonkajšie. Tieto produkty vám dokážu vytvoriť perfektnú atmosféru a okrem iného spĺňajú aj tú praktickú stránku funkčnosti.

Vnútorné a vonkajšie rolety

Aký je medzi nimi vôbec rozdiel? Vo všeobecnosti platí, že vnútorné rolety sa používajú do interiéru ako doplnok ku žalúziám. Najobľúbenejšie sú práve látkové rolety do interiéru, ktoré sa využívajú v školách či administratívnych budovách.

Mnohé domácnosti však dali prednosť vonkajším roletám. Tento produkt spĺňa nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Zabraňuje prehrievaniu a ochladzovaniu interiéru. Moderné vonkajšie rolety sú taktiež silnou zbraňou ako prevencia voči vlámaniu. Narozdiel od vnútorných roliet, vonkajšie sú vyrobené z hliníkového materiálu, ktorý je maximálne odolný.

Skvelým riešením sú parapety

Ak si chcete zútulniť okno, skvelou voľbou sú tiež kvalitné parapety. Vyznačujú sa dlhou trvanlivosťou a maximálnou odolnosťou. V súčasnosti si môžete vybrať aj z rôznych motívov, ktoré zútulnia vašu domácnosť. Vďaka ich praktickým vlastnostiam môžete tento produkt využiť aj ako odolnú poličku do kúpeľne.

Stolové podnože – na čo slúžia?

Ako už z názvu vyplýva, oceľové stolové podnože sa využívajú na oporu stola. Ak si chcete zútulniť vašu obývačku, skvelou voľbou je výroba stola z prírodných materiálov, k čomu máte možnosť dokúpiť stolovú podnož. Tá je vo väčšine prípadov vyrobená z kovovej konštrukcie, ktorá je maximálne pevná a odolná. Vybrať si môžete aj zo širokej škály farieb.

Tak neváhajte a zútulnite si váš domov aj vy. Veríme, že sme vás aspoň trochu inšpirovali našimi tipmi a vyskúšate niečo z toho. Svoj výber rozhodne neoľutujete.

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS