13/12
Zmätok v domácnosti: zmeňte chaos na poriadok!

Zmätok v domácnosti: zmeňte chaos na poriadok!

13. prosince 2018 v 00.00, Bytové doplnky, Design, Nábytok

Sponzorované odkazy

Domov – miesto, ktoré je vaším azylom a stálicou pre všetkých členov rodiny, kam sa radi vracajú. Aby bol domov harmonický, potrebuje sa z chaosu, ktorý v ňom niekedy vládne dostať do súladu a poriadku. Pomôžu vám s tým organizéry.

VITRA organizér S-Tidy od Michela Charlota vyjde na 32 €. Organizovať, uložiť, vymedziť tomu miesto – to sú slová, ktoré definujú tie malé a nenápadné kúsky, ktorých funkcie a praktickosť je často nenahraditeľná – organizéry. Jedným z výrobcov, ktorí vám s tým môžu pomôcť, je značka Vitra.

Vitra je švajčiarska značka, ktorá produkuje drobný nábytok a funkčné bytové dekorácie, ktoré majú svoj osobitý štýl. Značka funguje na trhu už od roku 1950 a systematicky sa podľa aktuálnych trendov venuje ako vývoju, tak výrobe chytrých, praktických, funkčných riešení nielen pre domácnosti, ale aj kancelárie a verejné priestory.

Štýlový a originálny funkčný bytový doplnok – VITRA nástenný organizér Uten.Silo Aj od Dorothee Becker za 380 €. U vás doma vďaka tejto značke môže zavládnuť harmónia, v ktorej má všetko svoje vopred dané miesto. Tam tieto najrôznejšie drobnosti nájdete a zase vrátite. Nebudú sa vám nikde povaľovať, prekážať, schovávať, alebo niekoho pokúšať (ako napríklad deti povaľujúce sa nožnice) k nekalým činnostiam.

Všetky produkty a ich koncepty sú vyvíjané práve vo Švajčiarsku a so značkou spolupracuje rad známych a originálne mysliacich a tvoriacich dizajnérov. Môžeme spomenúť napríklad Arika Levyho, alebo Michela Charlota, či Dorothee Becker, ktorí stoja za celým radom organizérov značky Vitra.

VITRA organizér Toolbox od Arika Levyho za cenu 32 €. Ich um, nadanie a zručnosti ich predurčili k práci na pestrej škále kúskov a projektov. S nimi získali organizéry značky Vitra neoceniteľný štýl a osobitosť, ktorá je im vlastná. Vznikajú tak nielen organizéry, ale aj iné kúsky s dlhou životnosťou, elegantné, pritom jednoduché vo svojej podstate a zároveň veľmi praktické a funkčné.

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS