9/11
Zimné hrejivé prikrývky

Zimné hrejivé prikrývky

9. listopadu 2012 v 07.00 , Spálne

Sponzorované odkazy

Zima udrela v plnej sile! Takže je potrebné sa po chladných pracovných dňoch poriadne zahriať v pekne teplúčkej posteli. A pre lepšie zahriatie sú dobré špeciálne vyteplené zimné prikrývky. Tieto prikrývky vám ponúkajú maximálny komfort pre spanie.

A do akých periniek sa teda zababušiť v sychravých jesenných /zimných dňoch? Vyskúšajte naše tipy od značiek Ikea, Vesna alebo Dormeo. Našli sme pre vás prikrývky, ktoré sú nielen superkomfortné a hrejivé, ale tiež veľmi príjemné pre vaše peňaženky.

Prikrývky IKEA

Fínska spoločnosť Ikea je známa svojimi kvalitnými a zároveň relatívne lacnými výrobkami. Vo svojom sortimente má aj kvalitné zimné prikrývky, ktorá vás zaručene v tomto období zahrejú. Prikrývky majú odstupňované podľa hrejivosti. My sme vám do tohto článku zaradili dve prikrývky s hrejivosťou 6, teda s tou najvyššou. Prikrývka Mysa obsahuje 50% lyocellu, ktorý dokonale odvádza vlhkosť a 50% polyesteru. Cena od 35eur.

Prikrývka Mysa Rönn je vyplnená z 85% kačacím perím, ktoré vás v zimných chladných dňoch skvele zahreje. Perie skvele udržuje tvar periny a naviac pohlcuje vlhkosť. Cena 29 eur.

Prikrývky Vesna

Zimnými prikrývkami sa zaoberá aj spoločnosť Vesna, ktorá ponúka svojim zákazníkom prikrývky z dutého vlákna, aj tie perové. Tieto prikrývky vám zaručujú vysokú hrejivosť a funkčnosť.

Zimné prikrývka Thermo, 29eur

Perová prikrývka, 48eur

Prikrývky Dormeo

Dormeo ponúka svojim zákazníkom najväčší komfort v podobe špeciálnej dvojitej prikrývky Carbon Double, ktorú môžete používať po všetky ročné obdobia. V lete stačí iba jednu časť prikrývky odopnúť a upratať. Pri prvých chladných dňoch si ju môžete opäť pripnúť a užívať si teplo v posteli. V prikrývkach sú navyše vtkané uhlíkové vlákna, ktorá pohlcujú elektrostatické výboje tela a umožňujú vám tak nerušene spať. Cena prikrývky je 70eur.

Zdroj: www.ikea.com/cs/ , www.vesna.cz , Thinkstock

Sponzorované odkazy

HOMEMAG je magazín o trendoch v bývaní, modernom nábytku a dizajne.

RSS